HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Bazar - prodám/daruji

Voucher od CK Kudrna na 15.000 Kč za 12.000 Kč

Martina Havlíčková

Dobrý den,

prodám voucher od CK Kudrna platný do 30.09.2021 na zájezdy v hodnotě 15.000 Kč za cenu 12.000 Kč.

Voucher bohužel nemůžeme uplatnit, jelikož očekáváme potomka, a tak se styl našeho cestování v blízkých měsících výrazně změní 🙂

Před platbou bych vás emailem propojila se zástupcem CK Kudrna, abyste měli jistotu, že na vás voucher půjde převést a byli si jisti jeho platností.

Martina

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Tak to je zajimave. Pokud se na to nejaka trubka nebo trubec chytne dejte vedet.

Martina
Pavel:

Dobrý den, Pavle,

mohu se zeptat, proč v tom vidíte nějaký problém?

Voucher byl dárek ke svatbě, který se stal nevhodným, jelikož jsem otěhotněla dříve, než jsme jej stačili využít. A tak jej chceme, myslím si, že se zajímavou slevou, poslat dál.

Pokud v tom vidíte problém kvůli pro cestování nevlídné situaci s COVIDem, pak bych možná rozuměla vašemu ironickému tónu. Nicméně CK Kudrna nijak nekrachuje, ba naopak zájezdy stále nabízí, a co víc, dokonce na ně klienti i odjíždí i v současné situaci (viz. jejich facebook a např. aktuální zájezd v Mexiku: https://www.facebook.com/ckkudrna). Navíc si myslím, že platnost 8 měsíců není krátká doba a můžeme očekávat, že k nějakému rozvolnění ještě dojde (nabízí zájezdy mj. i po Čechách, Slovensku a blízkých evropských sousedech). Ať si samozřejmě každý sám uváží, zda je pro něj nabídka zajímavá, nebo ne.

Ale děkuji za komentář, každý máme právo na názor.

Pěkný den
Martina

Pavel
Martina:

Dekuji za Vasi odpoved. Nehodlam s Vami argumentovat pouze me udivuje Vas optimismus nebo slusne receno naivita v souvislisti s nejakym „rozvolnovanim“. Jsme teprve na zacatku velkych zmen a udalosti. Nechapu jedince, kteri si mysli, ze vsechno se zase vrati do starych koleji. Vyckejte cca 2 mesice a uvidite jake divadlo (masakr) se bude odehravat a potom sem znovu napiste Vas „nazor“.

Martina
Pavel:

Díky za odpověď, Pavle.

Debata o koronaviru asi do příspěvků na cestovatelském bazaru úplně nepatří a já se rozhodně nebudu pasovat do role vědmy, epidemiologa, experta na koronavirus, či kohokoli jiného, a tak v ní ani nebudu pokračovat.

Voucher se buď prodá, nebo ne, to je jisté 🙂

Pěkný den a hlavně hodně zdraví
Martina

Pavel
Martina:

Jsem rad, ze jsme to v pohode uzavreli.. Ale o tom, ze nas ceka pekny a dlohoudoby masakr vubec nepochybujte.

Pekny den
Pavel

Jirka
Martina:

Otazka smerujici k meritu veci – tedy moznosti ze voucher je vzhledem k pandemicke situaci ve vetsine sveta a vyvoji potencionelne zcela bezcenny a muze realne propadnout, sem samozrejme patri.

To ze, Martino, nejste vedma prave plati i opacnym smerem a ze nemuzete dat zadnou zaruku ze voucher opravdu vyuzit pujde.

Dava takovou zaruku nebo reseni v pripade nemoznosti vyuzit CK Kudrna?

Jiřina Křížková

Docela nás to s manželem zaujalo. V případě, že s cenou půjdete na 5000 jsme ochotni podstoupit riziko, že jsme koupili kus toaletního papíru. Jsme pojízdní a můžeme se sejít kde Vám to bude vyhovovat.

Martina
Jiřina Křížková:

Dobrý den, Jiřino,

děkuji za nabídku, nemám zájem.

Přeji pěkný večer
Martina

Nenávidím CK Kudrna

1. Voucher někdo koupí.

2. Než stačí vycestovat uzavřou se hranice.

3. Letos CK Kudrna vyhlásí bankrot (už na tom pracují).

Vítězem celé grotesky bude Martina Havlíčková.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: