USA

Přestup na Heathrow-Londýn

Lenka JIndrova

Zdravím,
jsem v koncich a potrebuji poradit odhledne odletu.
Letenku jsem kupovala pres Galilea a je to let od BA. Jenze muj odlet se blizi a ja jsem zjistila ze, kdyz jsem si let zabookovala do profilu na BA, tak tam mam PHA-LON a pak LON-WAS-DUL.INT. znamená to tedy, že pak budu mít 2 letenky? takze budu muset vyzvednout zavazadla a pak je zase hodit na let do USA? Mam v Londyne zhruba hodinu a pul na prestup a musim se dostat z terminalu 3 na 5, takze to uz bude pro mne docela bojovka. Uz ted mam cestovni horecku.
Dekuji moc za rady

Zkušenosti čtenářů

pdmlynek

Ahoj Lenko! Pár poznámek:

(1) Souhlasím, že jestliže máš dvě letenky, a jestliže si budeš muset vyzvednout zavazadla, tak to v Londýně nestihneš. Možná že jo, ale pravděpodobně ne. Já bych to neriskoval. Musíš si zajistit že zavazadla půjdou přímo.

(2) Podle toho co jsi napsala to zní že to nejsou dvě rozdílné letenky. Platila jsi je zvlášť? Mají stejné 13-místné číslo letenky? Mají stejný 6-místní record locator?

(3) Jestliže si zjistíš že vážně máš dvě letenky, a né jen dva lety na jednu letenku, tak si musíš zajistit aby jsi se odbavila na začátku až do cílového bodu, a né jen do Londýna. Neměl by to být problém to tak udělat, zvláště když letíš stejnou spločností, nebo code-share společností. Ale ověř si to co nejdřív; v den letu to možná už bude pozdě.

(4) Prozba: jestliže budeš používat zkratky ohledně letišť, prosím Tě používej je správně, jinak si zbytečně vytváříš problémy. Praha je PRG, a né PHA (což je ve Vietnamu). Heathrow je LHR; zkratka LON znamená všechny londýnská letiště (t.j., LHR, LGW, STN, LTN, LCY, SEN) — používat LON na přestupování může být problém, protože můžeš přistát v Gatwick a odlítat z Lutonu, a oba spadají pod “LON”. Podobně WAS znamená všechny letiště ve Washingtonu D.C. (t.j. IAD, DCA, BWI).

Přeji Ti štěstí!

Mlynku, máš pravdu, ty názvy letišť takhle jsou hrozné, ale bojím se, že je v tom Lenka nevině a tohle je produkt nějaké snahy BA o lokalizaci. Stejný nesmysl, jako když při bookování na ba.com nejde napsat odlet obvyklou třípísmennou zkratkou, ale musím nejprve vybrat zemi odletu…
Předpokládám, že vše bylo bookováno na jedné letence a nikoliv jako dvě samostatné letenky. Ono se to pak v itineráři na ba.com vždy zobrazuje jako dva lety – to je v pořádku. Do konce ale, i pokud by to byly dva samostatně bookované lety (nebo i více), tak pokud jsou v rámci jedné aliance (určitě platí pro OW), tak není problém si nechat poslat zavazadla do koncové stanice bez nutnosti je vyzvedávat (dělal jsem to tak mnohokrát, stačí slušně požádat při odbavení). Samozřejmě to neplatí, pokud jde o přílet z Evropy do USA a pokračování v USA. V USA kvůli U.S. předpisům je třeba zavazadlo vyzvednout, projít přes celníky a znovu odbavit. Jak jsem ale pochopil, v tomto případě je IAD konečná.
Hodina a půl na přestup mezi T3 a T5 je hraniční. Je třeba si uvědomit, že to jsou dvě cesty letištním autobusem – od letadla na T3 a potom mezi T3 a T5. Nebudu tady znovu probírat můj názor, jak sprostě po propojení s Iberia nás BA vykoply z T5 na T3…
Na druhou stranu bych si s tím vúbec nedělal hlavu. Bylo to bookováno jako jedna letenka a pokud to nestihneš, tak je starostí BA tě dostat do koncové stanice a v tomhle BA docela dobře fungují – oni by tě přebookovali na nějaký jiný let. V nejhorším se trochu proletíš s nějakým přestupem navíc.

Hana

Jsem zmatena jak mam prestoupit z terminalu 3 na 5. Letim z Prahy do Vancouveru. Na prestup mam 2,5 hodky. Prosim poradte mi presny postup jak najdu cestu. Premyslim zda-li radeji vylet nevzdam diky

Hana:

V praze si necháš vystavit palubní vstupenku i do Vancouveru. Vystoupíš, podíváš se na odletové cedule, odkud to letí do Vancouveru, a budeš se řídít šipkami. Mezi terminály jezdí autobusy. Když nebudeš vědět, ukážeš svou palubní vstupenku první osobě v uniformě, kterou uvidíš. Od toho tam jsou, aby tě nasměrovali. Hlavně nikde zbytečně neokouněj, na Heathrow jsou velké vzdálenosti a těch dvě a půl hodiny je tak akorát na přestup.

Klara
Hana:

Ja bych to taky vzdala. Uz jsem jednou takhlr prisla o hodne penez.

Leda že by s ní letěla chůva, to by zvládnout mohla, nemyslíš?

Hana

Hledala jsem pomoc. Dekuji Vam blbeckove.

Hm, a není to spíš otázka pro BA?

Moje zkušenost z října 2014 – na přestup z T3 na T5 jsem měla 90 minut, letadlo z Prahy mělo 30 minut zpoždění. Z těchto 30 minut jsme během letu 10 minut stáhli, takže ve finále bylo na přestup v Heathrow jen 70 minut!
Mezi terminály byl přesun autobusem a na terminálu 5 pak ještě metrem. Všechno perfektně značené, takže bloudění se bát nikdo nemusí, ale je to opravdu daleko. Stihla jsem to o fous, doslova o vteřiny – je potřeba se hodně cpát dopředu, hlavně nikde nestát ve frontě, předbíhat co to jde, a uprosit letištní personál – když tě jeden odmítne, nebo jen neurčitě odkáže do fast track, obrátit se na dalšího, tak dlouho, dokud tě někdo neprotáhne i ve fast track až dopředu. Co jsem nedokázala urychlit bylo security check, ale kde to jen trochu jde, tak mávat letenkou a volat, že ti za 15 minut zavírají bránu.

Hana: 2,5 hodiny by ti měly stačit. Po vystoupení z letadla se vydej po fialových šipkách „connection flights“. Neboj se, že zabloudíš, je to dobře značeno. Šipky tě dovedou na autobusovou stanici, kde je opravdu přehledný rozcestník na terminály – po levé straně je na terminál 5. Nasedeneš do autobusu, za 5 minut jsi na terminálu 5. Vystoupíš a zase půjdeš po těch stejných fialových šipkách, navedou tě možná do výtahu nebo na eskalátory, ale značené je to dobře, neboj se, že to nenajdeš. Šipky tě zavedou až na pasovou kontrolu, poté na security check, kde zrentgenují tvoje příruční zavazadlo a tebe a pak už jdeš na svoji gate. Jdeš po šipkách na svoji gate, pokud je to ve vzdálenější budově, navede tě to ještě na metro (jezdí jen jedním směrem a nelze zabloudit). Zní to složitě, ale fakt není kam uhnout z cesty – prostě jen pořád sleduj ukazatele. Když by sis přesto nebyla jistá, ukážeš kterémukoliv člověku z letištního personálu (fialová vesta) svoji letenku a on ti ukáže kam dál. Za 2,5 hodiny bys to měla stihnout, letecké společnosti doporučují 2 hodiny, takže to máš i s malou rezervou. Já to stihla za 70 minut, ale se spoustou stresu a nervů.

Dana

i já mám zkušenost s přestupem,fialové šipky,nápisy,fialové busy,z T3 na T5 jsme to dali za půl hod,je dobré si na kartičky předem napsat taháky, na co se ptát a co sledovat, pak je to klidnější,vše je bezvadně značené,my pak pokračovali z Lonýna do Miami,ale ty 3h byly akorát….domluvíte se rukama,jsou milí a snaží se vám pomoci, když nevíte, palubní lístky a sledovat odlety je pak v pohodě, ikdyž jsme neznali jazyk, nebáli jsme se a vše ok, jen si fakt nechat časovou rezervu a nebát se

Radka

Ahojky,
v záři nás to čeká a přestup pouze 90 minut, je to reálné. nacestováno už máme, ale při pohledu na mapku letiště, jsem se docela lekla:( Je tam někde poplatek za přejezdy?

pardon oprava: Nasedenš do autobusu, za 10 minut jsi na terminálu 5. Autobusy jezdí každdých 7 minut.

Francová

Dobrý den, nevíte terminál do Hong Kongu? Letíme z Prahy přes Heathrow a přes Hong Kong na Bali. Díky

pdmlynek

Terminal 5, jestli letíte s BA.
Terminal 3, jestli letíte s Cathay nebo Virgin.
 

Regina

Dobrý den, nevíte prosím terminál do USA když odlétám z Prahy a přestupuji na Heatrow. Letím s BA. A neprobíhá také na Heatrow první pohovor imigrační, tak jako v Amsterdamu?

pdmlynek

Regino, jestliže letíš s BA, tak do USA z Terminal 5.
 
Ani v Heathrow, ani v Amstredamu neprobíhá pre-clearence.  Když přiletíš do USA, tak musíš projít immigration a customs.

Gabi

Dobrý den, na LHR jsem byla asi už 4x,ale vůbec si nepamatuji, jak to chodí v tomto případě: potřebuji na letišti předat kamarádce dary z ČR a nevím, zda bude někde možnost se potkat, když přestupuji a přejíždím z Terminalu 3 na Terminal 5. Netušíte to někdo prosím? Děkuji Vám, budu za jakoukoli odpověď vděčná.

Jiřina

Dobrý den,ještě nikdy jsem neletěla s přestupem na Heathrow do Dublin. Prosím o radu kam jít, jestli se vyzvedává kufr a jestli se znovu odbavuje nebo jdete rovnou k bráně. Moc děkuji

Zeleny

Ahoj
Letím z Prahy do Londyna a tam přestup do Los Angeles.
LHR  Heathrow       přestup
LAX Los Angeles Intl  Arpt
Mam na přestup 90 min. Nějaky rady. Např.  Jaky terminál či podle jakých šipek jít  Děkuji.
Jinak všude mám napsáno American erlines
6634 je číslo letu z Prahy do Londyna
135 je číslo letu z Londyna do Los Angeles

Longin
Zeleny:

Uz pri vystupu z letadla – tunelu- stoji holky a ceduli American airlines a smeruji Vas k prepazce.Vse je na terminalu 3.U prepazky AA Vam odkotroluji ESTA,kdyz vse v poradku poslou Vas na gate AA Vaseho letu..tam je pohovor v pracovnikem AA ohledne Vasi cesty (duvod,program atd…)
90 minut staci…

pdmlynek

Zeleny,
Let AA 6634 je code-shared.  Let je operovaný British Airways.  Poznáš to podle toho obrovského čísla.  A navíc zákonům proti kabotáži, tak Američani nesmí operovat vnitroevropské lety.
 
Kdekoliv v LHR přistaneš, tak půjdeš do Terminal 3.  V Terminal 3 si najdeš u kterého gate máš být.

Vláďa

letím s přestupen na Heathrow do LA,z Prahy přistání na T3, odlet z T5.Let AA6186 letecké společnosti AA provozované Britisch Airways,mám rovnou přestoupit nebo musím k přepážce AA na kontrolu?Děkuji

skopova marta
Vláďa:

jak se dostanu z termnalu 3 na terminal 5 do montrealu

Karel

Už v Praze by jst měl dostat boarding pass pro oba lety. Na Heathrow prostě přejdete na T5 s tím, že na monitoru najdete pro Váš let gate. Po cestě zažijete nejspíš security kontrolu a před gate kontrolu pasu a ESTY resp. víza.

Eriks

Letim z Prahy do LA prestup v LH prilet na T3 a odlet z T3 je to nejak slozite.Letim poprve

Gabi,
zalezi na tom co pasujes na to predavani daru na letisti. Dej si na to bacha ale jestli uz budes plne proclena , tak se k te kamaradce vubec nedostanes, musela by jsi ven a zase pak zpet.

Gabi

Co je transfer EZ2?

Gabi:

boarding pass

Erika
Denisa

Ahoj, letím 6.6. 2017 v 6:50 z Prahy do Heathrow s BA. Do Heathrow přilétám v 8:00 londýnského času na terminál číslo 3. a v 9:40 odlétám z Heathrow z terminálu 5 do Washingtonu (IAD) s AA. (číslo letu BA0853 a AA6168)
Letim poprvé a sama. Prosím o radu, jak to nejlépe stihnu za 1 hodinu 40 minut.
Děkuji, Denisa

pdmlynek
Denisa:

To by neměl být problém, Deniso.
Jenom přesedáš aniž by jsi prošla imigrační či celní kontrolou; těmi projdeš v IAD.
Kdyby to bylo opačně, tak by bylo velké riziko že to nestihneš.

pdmlynek

Jink dej nám vědět jestli pojdeš bezpečnostní kontrolou.  Jednou když jsme v LHR přesedali, tak jsme museli projít bezpečnostní kontrolou aby jsme se dostali z letadla do chráněného prostoru.  Nikde jinde jsem to nezažil.

Pavel

chci se zepat, kolik stačí na přestup. Mám na to hodinu a čyřicet minut. Letím z Prahy BA v 11.20, v Londýně jsem ve 12.30 hodin. Letiště Heathrow. Odtud z terminálu 5 do Mexico city ve 14.10 hodin. Letím prvně a potřebuji porad. Díky. Pavel.

Petra

Letim z Prahy na H. Term 3 do Miami term 3, poradte nekdo prosim jak se dostanu ke spravnemu geatu , je to slozite? Mam jen 1:15. Moc dik

Petro,
 
pouzij obe nohy a hlavu dohromady a jdi podle cedulek a znacek. Normalni lide to tak delaji bez problemu, V Praze na nadrazi je to to same…

Petra

Ja jsem nikdy v Praze na nadrazi nebyla. Pry je to tam nebezpecne.

Petra
Petra:

Moc dik. 1:15 je strasne malo. Ja to asi zrusim. Myslite, ze mi vrati penize? V Miami je to stejne nebezpecne ted tam nekoho zastrelili.

Jakub
Petra:

Vystupis z lietadla, sleduj smer connections a prides k TV, kde najdes gate pre svoj let do Miami a iba tam prejdes, v ramci terminalu sa da prestupit aj do 20 min, takze 1:15 je uplne v pohode. Peniaze ti nevratia, max tak taxy to je max 2000

Petra
Jakub:

A je to bezpecne? Jaka je stupen kriminality na letisti?

Skoro bezpecnejsi nez dolni polovina Vaclavaku…

Petra

Diky moc. Tam jsem nikdy nebyla tak nemohu srovnavat.

Jakub
Petra:

Vsade su tam ludia, ktorych sa mozes opytat na ceste a bezpecne je tam rovnako ako v beznom ceskom meste ci dedine.

Petra
Jakub:

To je jasne, ze se muzu zeptat. Oni tam mluvi cesky?

Petra:

Bohuzial anglicky, ale tych par slovicok sa urcite naucis, follow signs je ze mas sledovat znacenie(sipky) right vpravo left vlavo, straight rovno, myslim, ze ked ukazes letenku, tak nejak ti uz poradia, prip poprosit niekoho z lietadla ak bude Cech Slovak nech poradi

Kdyz se nenaucila ty tri slovicka do tedka, tak uz se je nenauci. Nekteri lidi proste na to nejsou a meli by zustat doma.

Petra

No dovolte? Za to Vas muzu dat k soudu.

Raduzka

Ahoj, máte někdo zkušenost s přestupem na letišti Heathrow, přílet z Prahy na terminál 3, odlet do USA z terminálu 2. Snažila jsem se najít mapu na internetu ale žádnou „normální“ jsem nenašla. Na přestup mám 2,30minut. Letím tato poprvé.
 
Díky Rauzka

Raduzka:

A to je co „normalni“ mapa?

pdmlynek
Raduzka:

Skuz https://www.google.com/search?q=heathrow+terminal+map&source=lnms&tbm=isch

petr

dobry den poradte prosim letim z prahy 2.11. do miami pres heathrow na prestup mam 4 hodiny jak postupovat_ letim prvne

Postupovat pomalu ale jiste, mas 4 hodiny, mohl bys  jet na vylet do Londyna, mas casu mraku. Neboj a jdi pomalu ale jiste podle ceduli a nebo rad od lidi v uniformach, ti jsou tam od toho ti poradit a ukazat kam..
Tady to moc neposlouchej, v realite na letisti vsecko vypada jinak ale zadny problem.
Hned jak vylezes z letadla, tam nekdo bude stat a ty mu ukaz boarding pass a on ti ukaze kam jit a mas to.

pdmlynek

Layover visit do Londýna když má jen 4 hodiny času?  Vyloučeno.  Není to jednoduché ani když máš 7 hodin.  LHR není jako AMS nebo DCA.

tosso

ahoj, prosím o radu. Letím z PRG do LA cez London. Mám pristáť na Terminále1 a odlietam do LA z Terminálu č. 3 Na prestup 2:30hod – dá sa to stihnúť ??
Ako mám prosím postupovať po pristátí v London, kam sa vydať, je to nejak farebne značené, poprípade akým busom ? Anglicky neviem, čiže tam sa moc  neopýtam. ďakujem

Jakub
tosso:

Odporucam sa aspon nieco anglicky naucit, lebo este v LA budes vysvetlovat, preco tam letis na ako dlho, ako si si balil kufor a kto s nim manipuloval. Nezabudni si aj ESTU vybavit prip viza. Na letisku sleduj transfer nazvy a hladaj Terminal 3 resp T3, z 1 pojdes busom na T3, bus bude mat hore bud T3 ako cielovu destinaciu alebo bude uvedeny v trase via T3. Tam uz len vystupit a hladat spravnu branu

Alena

Zdravím, chtěla bych se zeptat jak to bude vypadat když přiletím v 8:00 do LHR a mám pouze hodinu a 50 minut na přestup, co všechno mě čeká pokud přijetím na terminál 3 a odlétám z terminálu 5 do LAX vše od BA. Není mi ani 18 a letím poprvé sama. Děkuji.

Jenda
Alena:

Je to vo fous…. ale když ti prodali letenku s takovýmto spojem, měla bys to stihnout. My jsme měli snad ještě méně (1,5h Pha-LA) a stíhali to. Blbé je, že tam je několik bezpečnostních kontrol, bohužel budeš muset předbíhat. Ale když slušně povíš, že spěcháš (anglicky samozřejmě), jistě to stihneš ! Pak ještě vyvolávají jména pasažérů, kteří se ještě neodbavili, snad letadlo i chvíli čeká, ale moc bych na to nespoléhal, navíc v té tlačenici nemusíš slyšet (a poznat s jejich výslovností) své jméno. Držím pěstičky (-:

Jirka
Jenda:

To nemuze nikdy stihnout. Je smutne, ze ohlupujes mladou divku.

Jakub
Jirka:

Prestup na LHR za 110 minut je uplne v pohode, tak neviem, preco by mal kecat.

Jirka

Když tam bude hodně lidí, asi nej bude kontaktovat personál a oni tě provedou dopředu fronty aniž by jsi se musela všem omlouvat.

pdmlynek

Aleno, souhlasím s Jakubem.  Přestup v LHR při letu PRG>LHR>LAX když máš 1h50 je vpořádku.
 
Ohledně kontrol, jak píše Jenda: Je to důležité vědět co Tě čeká, Aleno, aby jsi věděla kolik na to máš času.  Jsou na letištích různé kontroly: bezpečnostní, pohraniční (pasová), zavazadla, drogy, zemědělská, atd.
 
V Tvém případě jestliže není žádná pohraniční kontrola, protože přesedáš v Schengenské zóně; projdeš pohraniční kontrolou až v LAX, první letiště kam se dostaneš v USA.  Kdyby jsi místo LHR přesedala v New Yorku, tak by jsi prošla prohraniční kontrolou v New Yorku a né v LAX, a musela by jsis dát na to více času.  Jestliže poletíš spátky LAX>LHR>PRG, tak projdeš pohraniční kontrolou v LHR a né až v PRG, takže budeš muset si na to dát více času.
 
Jestliže máš to vše na jen jednu letenku (t.j. stejný reservation code), tak si vyzvedneš zavazadla až v LAX, kde projdeš kontrolou zavazadla (jde o kontrolu pašování drog, zemědělských produktů, tropických zvířat, slonoviny, neprohlášených peněz, atd.) až v LAX.
 
Kontrolou kterou budeš muset projít na LR je bezpečnostní.  Skoro v každým jiným letišti na světě když jen přesedáš, tak nejdeš přes bezpečnostní kontrolu, protože už jsi byla v čisté zóně.  Ale Britové považují každé letadlo co v LHR přistane za špinavé, a prohlédnou si cestující jak vyjdou z letadla do čisté zóny.
 
Měj se dobře v LA!

Dominika

Ahoj, rozmyslam o kupe letenky z Budapesti do New Yorku s prestupom na LHR.
Potrebovala by som sa dostat z terminalu 2 na terminal 3 – zavazadla by som riesit nemusela. Na LHR som bola naposledy asi 5 rokov dozadu a skoro som sa tam stratila.
Na prestup by som mala presne 2 hodiny. Je to dostatocna doba prosim?
 
Dakujem pekne za akekolvek odpovede.
 
Dominika

pdmlynek
Dominika:

Jo, 2 hodiny na přestup BUD>LHR>NYC bez zavazadla je OK.

Lucinda

Ahoj vsem cestovatelum, resim podobny problem a to prestup v Heathrow do USA a zpet. Rozdil je ten, ze nemam propojenou letenku a budu muset pro zavazadla ven a opet na check in. Pokud nebude zpozdeni, tak mam na to 120min. Je to realne? Predpokladam, ze i venku jezdi mezi terminaly T3 a T5 autobus? Dekuji za rady. Lucinda

Clayton
Lucinda:

Pokud je to s přestupem mezi T3 a T5, tak to není reálné. Šance to stihnout je malá.
Ještě tak před dvěma lety nebyl problém, pokud byly dvě samostatné letenky od stejné společnosti nebo od dvou společností v rámci jedné aliance, zařídit, aby zavazadla byla doručena až do cílové destinace. Z nějakého důvodu už to nejde (aspoň tedy u British Airways resp. One World aliance).

Marcela

Ahoj, poprvé v zivotě poletím a hned s přestupem mezi letišti
Praha – Londýn Heathrow -> 11:10 – 12:25 Londýn Gatwick – Jersey -> 16:00 – 17:00
Je to vůbec reálné stihnout?

Denisa

Ahoj. Letim 14.12. Z Prahy -Heathrow – Houston. Chci se zeptat jak probíhá přesun v Londýně? Poletí kufry automaticky? Jak zjistím jakým terminálem mám jít? A v Praze.. poletim terminál 1 kvůli tomu že Houston spadá mezi neshenengensky prostor nebo z 2. Terminálu protože Londýn spadá pod shenengensky prostor? Btw. Na přestup mám 2, 5 hod. Počítám i se zpožděním ale opravdu netuším jestli z Heathrow poletim z 3. Nebo 5. Terminálu?

Denisa

Ahoj. Letim 14.12. Z Prahy -Heathrow – Houston. Chci se zeptat jak probíhá přesun v Londýně? Poletí kufry automaticky? Jak zjistím jakým terminálem mám jít? A v Praze.. poletim terminál 1 kvůli tomu že Houston spadá mezi neshenengensky prostor nebo z 2. Terminálu protože Londýn spadá pod shenengensky prostor? Btw. Na přestup mám 2, 5 hod. Počítám i se zpožděním ale opravdu netuším jestli z Heathrow poletim z 3. Nebo 5. Terminálu?

pdmlynek
Denisa:

Deniso, jestliže letíš PRG>LHR>IAH na jednu letenku (to jest, má jen jedno 13-místní číslo letenky, nebo jen jeden 6-ti místní reservation kód), tak si nebudeš vyzvedávat zavazadlo v LHR.  Zajišti si to že si to odbavíš v PRG až do IAH a né jen do LHR.
 
Praze půjdeš, bych se vsadil, do Terminálu 2, protože PRG>LHR je vnitro-Schengenský let.  Někteří lidé letí PRG>LHR a v Lonýně zůstanou, jiní letí do jiné Schengenské země, a jiní letí do USA.  Protože je to je jen jedno letadlo, tak musí být buď u jednoho nebo druhýho terminal, a všchini cestující v tom letadle musí projít stejnou kontrolou.
 
2,5 hodiny na přestup v LHR by šlo.
 
Z kterého Terminálu v LHR poletíš do IAH uvidíš jak tam přistaneš.  Záleží a tom kterou aerolinkou poletíš (jde o to která společnost má právo použít terminal, a né kam letadlo poletí).  Moc bych si s tím nelámal hlavu.

trold

pdmlynek, co tu placas za blbosti. Mas ty vubec paru o Schengenu?
Do Londyn se leti s Terminalu 1!!!
Jak to, ze ta zazracna „guru“ jeste nevyhodila pdmlynka s fora.
Nedela nic jineho, nez ze nekolik let tady placa nesmysle a muze krasne nekomu
pokazit dovolenou

pdmlynek
trold:

Vidím že jsem někoho zase naštval.  😀
 
Hele, nevím jestli Lodýn je nebo není v Schengenské zóně; podle toho co Denisa napsala, tak prý je, tak jsem to využil.  Co je podstatné je něco jiného než jestli Londýn je nebo není v Schengenské zóně.  Co je podstatné je, jestliže se člověk má řídit podle toho jaké je přestupovací letiště nebo konečné letiště.  Tvrdím že je to podle přestupovající letiště a né konečné.

trold

Prvni veta s tim “ ZASE“ o tobe rika vse!
Neshazuj sviji blbost na Denisu. Je jasne, ze Denisa moc necestuje, proto zada o radu. Pokud chces nekomu radit, tak musis vedet o cem mluvis. A to absolutne neni tvuj pripad!
Jiz nekolik let zde placas blbosti. Nejsem prvni ktery na to upozornuje.
Rad se delas vsechytrym, vsude jsi bydlel, vse mas projeto a vsemu rozumis. Jenze trochu analyzy odkryje, ze by si musel byt vice jak 300 let stary aby to byla pravda.
A hlavne, tvoje „rady“ jsou povrchni vysledky Googlovani, nic vic. Je ti vubec jasne, ze muzes nekomu znicit dovolenou, coz neni zrrovna zadarmo?

ahoj

Hele, nevím jestli Lodýn je nebo není v Schengenské zóně; podle toho co Denisa napsala, tak prý je, tak jsem to využil.  Co je podstatné je něco jiného než jestli Londýn je nebo není v Schengenské zóně.  Co je podstatné je, jestliže se člověk má řídit podle toho jaké je přestupovací letiště nebo konečné letiště.  Tvrdím že je to podle přestupovající letiště a né konečné.

Standa

Potřebuji poradit, jak se dostat v LHR z terminálu 3 na terminál 2, mám letenku Praha-Londýn a pak musím na check in do Melbourne, mám na to 3 hodiny, dá se stihnout?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: