Svez mě do ...

Spolujízda Norsko

Markéta

Děkujeme za velký zájem. Už jsme naplnili auto, proto již inzerát není aktuální.

Markéta

Zkušenosti čtenářů

Jura

10.srpna vyjíždim do Norska z Ostravy, jsem schopen nabídnout spulujizdu max 2 lidem, jeli zajem diky za zpětný kontakt. 734395842

jirka
Jura:

od 19-28 srpna jsem v norsku s tim ze priletam do Osla 19 srpna je tvoje nabidka stale aktualni?

Josef

17.12.2014 odjíždím s přítelkyní z Norska-TRONDHEIM směr ČR-ČESKÉ BUDĚJOVICE mám volné 1-2 místa cena 3500KČ PRO DRŽITELE ŘP SLEVA 500KČ

tomas

23.1.2015 odjizdim prez dansko do bergenu, pres oslo a frederikshavn

meryann
tomas:

Dobrý den, jsme 2 a hledáme spolujízdu do Osla,je možné se nějak spojit prosím?Psala jsem Vám i email:-))Děkuju moc Meryann

Tomáš

3.6.2015 jedu ze Vsetína přes Prahu do Boda a mám jendo místo. Tel: 731714566

Michaela

Zdravím, našla by se nějaká hodná duše, která jede začátkem srpna (okolo 10.8.) z Čech do Norska a mohla by pobrat dva milé lidi a jejich čtyřnohého kamaráda? Moc rádi se podělíme o náklady na cestu. Tel: 736 168 869
Díky moc

Michaela

Zdravím, našla by se nějaká hodná duše, která jede začátkem srpna (okolo 10.8.) z Čech do Norska a mohla by pobrat dva milé lidi a jejich čtyřnohého kamaráda? Moc rádi se podělíme o náklady na cestu. Tel: 736 168 869
Díky moc

Ildikó

Dobry den, rada bych se zeptala, jestli se nahodou nekdo nechysta do mesta Oslo v dubnu 2017? Rada bych poslala autem jeden balicek – samozrejme ne zadarmo.
Dekuji. Tel: 773 632 740

Honza

Někdo do norska na začátku srpna? jsme dva – já(25) + přítelkyně(20) + dvě krosny. Kdybyste měl někdo místo a chtěl se podělit o náklady, dejte směle vědět na tel 736711749 nebo mail [email protected]

Jakub G

Nabízím spolujízdu z Norska – Lofoty do Stockholmu, 21. srpna. Ozvěte se kdyžtak, nějak se domluvíme.

Marie

Dobrý den všem!
Včera jsem v Norsku odepsala své auto…jsem zde se psem a koukala jsem, nejbližší ferryna z larviku nebere zvířata mimo auto…prosím kdyby se našel někdo kdo by mě mohl odsud přibrat i se psem, někdy během října…byla bych ještě ó to víc radši jak jsem celá… klidně tráva i jen na tu Ferry do Dánska, budu se dostávat nějak zpět do ČR….
Krásné dny!

Marie

Dobrý den všem!
Včera jsem v Norsku odepsala své auto…jsem zde se psem a koukala jsem, nejbližší ferryna z larviku nebere zvířata mimo auto…prosím kdyby se našel někdo kdo by mě mohl odsud přibrat i se psem, někdy během října…byla bych ještě ó to víc radši jak jsem celá… klidně tráva i jen na tu Ferry do Dánska, budu se dostávat nějak zpět do ČR….
Krásné dny!

Nikol

ahoj prosím nejede někdo z cr do Norska v case 15-18 .7 2018 a nemel by místo pro me psa a kurf ? Rada se podelim i o náklady .nejidealnejsi by bylo přes dansko do kristiandand nebo blízké okolí ale jestli jedete brchemnrada se přidám i vrchem ….prosím pište na [email protected] a nebo na 4793939359 moc Dekuji a hezky den s pozdravem Nicol

Misha

Ahojte, trávíme teď s přítelem pár měsíců na norských Lofotech a koncem července plánujeme odjet domů. Není tady někdo, kdo by tu tou dobou byl autem a měl dvě volná místa na cestu zpět do Osla/popř. ideálně až do ČR? Na náklady se samozřejmě složíme.
Kdyžtak sms +420773484620
Míša a Honza

Michal

Ahoj, hledáme dva nadšence co by jeli od cca 20.6 do 30.6 do Norska. Chceme se podívat na turisticky známá místa, ale i ta neznámá. Všeje jen na dododě. Spaní v přírodě. Stan nebo hamaka. K jídlu si chytíme rybu nebo něco uvaříme. Auto bude můj ford s-max 2.0tdci. Předpokládám, že se vejdeme do 10ti tisíc na hlavu komplet. Když to bude méně, určitě lépe.

Zdeněk

I Lofoty?

Jarda

Ahoj, najde se se pár, který jede obytným autem do Norska a hledá 2 (pár) spolucestující. Podíl na nákladech. 2týdny, červenec/srpen.Email: [email protected]

Milan
Jarda:

zdravim. Jedeme okolo 22.7 autem na lofoty. Spaní ve stanu. Není to ještě na 100%. Ale i tak. Ještě někoho hledáte?chadima. Mail. [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: