Svez mě do ...

Pesky po evrope

Petr

Zdravim, nechce nekdo podniknout poradny trip po evrope pesky?? nekdy stopem, vlakem ale treba hodne pesky. Rad bych smerem francie, spanelsko. tak na 2 mesice aspon:) Treba nekdo napiste ja jdu urcite 🙂

Zkušenosti čtenářů

Lucie K.

To je dobrej napad :). Kdybys nahodou nikoho nesehnal, tak hodne lidi chodi tohle:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Svatojakubsk%C3%A1_cesta

Marek
Lucie K.:

Na tu Svatojakubskou cestu se letos taky chystám, tak sem zvědav jak to dopadne 🙂

m

daj si Svatojakubsku cestu..

to mas z Francuzska, mozes az na Finisterre, nejakych 850 km

a odtial mozes ist na juh do Lisabonu alebo az do Faro, a celkom je to asi 1700 km. Ak denne urobis 20 km priemer, to mas asi 85 dni.

vyhoda:

1) nebudes vypadat ako tulavy homelesak, lebo je to bezna trasa pre ludi co robia Jacobeo.

2) Dalsia vyhoda, z Francuzka az po Porto mozes byvat za 5 eur noclah v „albergues“ noclaharne pre putnikov, dat si sprchu a vyspat sa ako clovek v posteli.

Jenda

úplně nejlepší kdybys šel jako autor knihy: Pěšky napříč Evropou, Od španělského mysu Finisterre přes vrcholky hor až do tureckého Istanbulu

Petr

Mám obdobný plán. Pokavaď tvoje nabídka stále platí tak se ozvy….

Petr

Petr T
Petr:

Ahoj jestli bys jel tak dej vedet, sem na fejsu Peter Tunys a nebo na tel 774 429 124

David

Ahoj, je tu někdo kdo se chystá pěšky na pout Evropou ?

milanpaco

Jdu do toho hned s tebou!dej vedet jestli to jeste platí! Milan

Roman Dymak

Zdravim sice nepises kdy asi tak vyrazis ale ja planuju pristi rok na jare se vydat asi na pul roku smerem portugalsko ted jen schanim potrebne informace a nejakou lechci vybavu na cestu

Enjoyman

Aloha lidi mám takový menší broblém z bydlením a už mě unavuje se sekat v této stereotypní republice,chce to zažít nějakej život jako za dob kdy cestování světem bylo běžnou rutinou bude mi čerstvě 18 a mám v plánu odcestovat za dobrodružstvím kdo by chtěl podniknout stejnou cestu rád bych se přidal 🙂

jakub

V dubnu máme s přítelkyní v plánu započít cestu kolem Evropy. Nejprve Ukrajina až po Turecko a potom dokola na Spain. Je nám mezi 20ti a 25ti lety a v přirodě jsme soběstační. Jde o zkoušku v přežití a nelze disponovat hotovostí nad 10tisíc korun, pouze schopnostmi. Pokud je kdokoli v pokušení, budeme rádi. Ps: nejde o krátký čas, ani o snadný cíl, pečlivě zvažte. Těším se

karel
jakub:

ahoj,planuju to samé,je mi 25,a v rad tampuju delsi trasy,budu rad,pokud se ozvete,karel,praha,776 530 599 a nebo [email protected]

Síma

Ahoj, cca za pul roku chci vyrazit pesky z Prahy do Spanelska. Zádny spech, zadny omezení. Predpokladam, ze do CR se hned tak nevratim, Spain beru jako zacatek.Kdyby mel nekdo zajem, rada nebudu cestovat sama. Jo a cestou chci spat pod sirakem nebo ve stanu.

Ondra
Síma:

Ahoj 🙂 plánuji něco podobného ale chtěl bych vyrazit třeba už v dubnu 🙂 kdyby se to to zamlouvalo kontakt mail
[email protected]

Radan
Síma:

Plánuji pěšky, „výlet“ Evropu, jsem na takové „dlouhé“ pochody ještě zelenáč, ale min. jednou je něco takového potřeba, dokud to jde, kdyby to bylo Červenec – Září, rád se přidám, ať už se prochází čímkoli a odkudkoli, spaní pod širákem/stan bych bral radši 🙂

petr:)
Síma:

ahojky:) dneska sem nad tim premyslel a chtel bych taky podniknou tuhle pout 🙂 chci poznat kus zeme a provetrat si hlavu 🙂 tak jestli mas este chut nekam vyrazit urcite se ozvi a muzem se domluvit:) me je 25 let. [email protected]

Michael
Síma:

Ahoj. Cesta pořád platí ? Mám naprosto stejný plán, ale nikoho, kdo by šel sem nou, takže mám obrovský zájem se přidat. Jestli ano, tak e-mail [email protected]

Patrik
Síma:

Ahoj Síma, pôjdem s Tebou z Prahy do Španielska a potom pokračovať. Času mám dosť, najlepšie sa nevrátiť (až na výnimky).
mail [email protected]

Erika

Ahoj :),
plánuju jít v létě z ČR do Albánie – do konkrétní vesnice na severu, ca 1400 km. Tipuju 50 dní cesty, protože se půjde i přes hory, ale nijak to hrotit nechci. Spát po farách a nebo ve stanu. Trasu vymyšlenou ještě nemám. Chci být v severní Albánii poslední týden v srpnu (mam k tomu své důvody :)). Přidal by se někdo? nejlíp nějaký student :). Mě je 23 a pěšky jsem byla zatím jenom v Římě, ale zamilovala jsem si to a chci prochodit svět 🙂

adam

Zdravím poutníci, chystám se vyrazit už příští týden do Španělska a pak dal pesky,stopem,vlakem ve více lidech by to bylo lepší samozřejme než jít sám jestli to někdo z vás mysli opravdu vázne..napište co nejdřív 😉

jakub

Ahoj lidi s kamaradem jedem busem do spanelska a chcem to tam podel pobrezi projit cca na 20dni cestu presne urcenou nemame spani ve stanu.jel by nekdo?

Monča

Ahoj, začínám vážně přemýšlet a plánovat, že podniknu nějakou akci po svých, jen se ještě nemohu rozhodnout, zda to švihnu někam nahoru nebo dolů směr Španělsko/Portugalsko. Jsem napostý zelenáč, můj „rekord“ je 20km v Krkonoších, ale cítím se na to, hlavně chci poznat kus světa. Je mi 18 a nejspíš bych vyrazila koncem června. Zatím nemám s kým jít, tak jestli se někdo chce přídat… email je [email protected] nebo facebook Monča Weisgerberová 😉

Zdenek

Ahoj. Holky, kluci…me plany ohledne cesty po evrope se konecne chýlí ke konci a nezbyva nez se pripravit na cestu. V dubnu vyrazim a budu rad za spolecnost. Takze pokud se nekdo citi na tuto cestu tak se ozvete na mail [email protected]

Patrik

Ahoj lidi…zajímalo by mě zda máte  někdo zkusenosti chůze přes noc a třeba nějaké přípravy? . Diky za info

Deny

Ahoj vratil jsem se z cesty Domov-Santiago de Compostela, kolecko Fistera a Muxia zpet do Santiaga a zakoncil jsem v Portugalskem Portu. Zasebou jsem nechal neco ke 4tis. km chuze. Mam 25let a rozhodne nehodlam sedet doma. Rad bych podniknul dalsi zivotni trip pesky v roce 2018. Najde se partacka/partak?
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: