Spolucestování kamkoliv

život na kolech

Jerry

Krásný den všem, chtěl bych začít žít – cestovat – pracovat z karavanu 🙂
už mi chybí jen ten karavan :))) ale do jara si ho připravím. Chtěl jsem se zeptat, zda tak někdo fungujete, jestli se někde s někým takovým potkáváte, nebo jste sami uprostřed světa?  Bylo by úžasné poznat někoho kdo tak žije třeba pokecat nebo zajit na kafe, plánuji to už dlouho a tak myslím že jsem snad všechno promyslel, jen jsem nikoho s ak bláznivým nápadem ještě osobně nepoznal 🙂  Kdyby někdo byl kdo by se podělil o zážitky, nápady a moudrost nabytou tímto druhem žití bylo by to dokonalé 🙂 Moc všem děkuji 🙂 a všem přeji krásné zážitky a bezpečné návraty 🙂

Zkušenosti čtenářů

Jenda

Ahoj,
já nee, ale pod Huascaránem jsem potkal párek švýc. důchodců, jeli po světě 3 roky a na dveřích měli mapu světa se svou trasou, pěkné (-:

Jerry

Děkuji :o) no ja chci mapu uvnitř, z venku to maskuji jako klasickou dodávku, ať tak nevyčnívám když bych parkoval někde u obchoďáku :)) Ale děkuji 🙂 právě, že se těžko někdo potká, a nechci být jen víkendovým obyvatelem karavanu ale plánuji že na pár let bych se v tom chtěl utábořit 🙂 …země je velká :)))))

Peťa

Ahoj Jerry, zkus FB skupinu Nomádem.cz. Tam je takových lidí hafo 😉

Jerry
Peťa:

..aha 🙂 no super tak to moooc děkuji 🙂 hned se tam na to mrknu 🙂 mooooooc děkuji 🙂

Jerry
Peťa:

..aha 🙂 no super tak to moooc děkuji 🙂 hned se tam na to mrknu 🙂 mooooooc děkuji 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: