Spolucestování kamkoliv

Spřízněná duše v dnešní zrychlené době. Přátelství a cestování v nádechu retro a modernímu šílenství navzdory

Bjorn Taši

Hledá se spřízněná duše, co žije trochu jinak než nám vnucuje ta dnešní rychlá a reklamní doba. Člověk zhruba středního věku, který stále v srdci nosí hodnoty a odkaz svobodných havlových devadesátek, je stoupencem zelené a lidskoprávní politiky a názorů, má třeba blízko k východním filosofiím, různým domorodým kulturám, k alternativám vůči konzumnímu mainstreamu a snaží se neztratit svůj lidský rozměr, obyčejnou lidskou moudrost a nadhled. Spíš hledám chlapíka než ženu, ale nic se nevylučuje.Fajn by byl nějaký pohodový fousáč, severský typ.Jde o přátelství, souznění a porozumění, vzájemnou podporu. Jsem 46 letý pohodář, duší furt docela kluk, v devadesátkách jsem jel trochu na hippie vlně a hodně cestoval po Asii. Stále si udržuji staré dobré hodnoty a vnímání, jsem nadšenec do nezávislého cestování s batohem, do pěších výletů, vandrů, poutí, jako dopravu krom vlastních nohou naprosto preferuji vlak a železnici, mám moc rád knihy a knihkupectví, malé filmové přehlídky, muziku 60.-70.let-rock, pop, jazz, folk, blues, etno. U nás doma mám v srdci nejraději krajinu na sever od Prahy (Středohoří, Českolipsko)a z cizích zemí a kultur miluju nejvíc Asii, hlavně Tibet a země tibetského buddhismu, Indie, Japonsko a Korea, Írán a Kavkaz. Z Evropy nejvíc Balkán (od Maďarska po Turecko)a hodně moc také Skandinávie, Holandsko a Skotsko. Z jiných koutů světa ještě Peru a Polynésie. Budu moc rád, když se ještě najde podobný blázen a nadšenec, je nás fakt už jak šafránu. Prosím aby mi nepsali žádní babišovci, zemanovci, okamůrovci, pravicový egoisté i levicový bolševníci a inženýři nesvobody. Ani závisláci na autech, mobilech, sociálních sítích a jiných nezbytnostech dnešní doby. A ani fanatičtí nekuřáci a abstinenti.Děkuji. [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Michal

Ahoj,
jsem o dost starší (64) ale jinak se tvůj popis hodí z větší části i na mne. Miluji cestování ve světě na vlastní pěst, hlavně JV Asii ale i ČR. Je pravda, že jsem dlouho nejel vlakem ale to např. při loňském měsíčním pobytu v Indonésii ani nešlo. Tam co jsem byl, nebyl vlak. Hledám parťáka na občasnou cestu ať ve světě či u nás. Fotím, tedy zdržuji. A fotím rád, hlavně lidi a krajiny. A taky jsem pražák, což je pro mnohé diagnóza. Tak jestli chceš, napiš. Třeba alespoň pokecáme.
Zatím čau, Michal
[email protected]

Olina Kudrnová

Ahoj,.nemám fousy, ale jinak zapadám do tvého stylu a náhledu na život. Hledám lidi, co se s batohem jen tak courají po všelijakých krajích buď v cizině nebo doma. Taky se mi líbí to, že nehledáš žádný zemanovce a babišovce, to je také pro parťáckou pohodu důležité. No budu ráda, když se ozveš.

Olina Kudrnová

Ahoj,.nemám fousy, ale jinak zapadám do tvého stylu a náhledu na život. Hledám lidi, co se s batohem jen tak courají po všelijakých krajích buď v cizině nebo doma. Taky se mi líbí to, že nehledáš žádný zemanovce a babišovce, to je také pro parťáckou pohodu důležité. No budu ráda, když se ozveš.

Bjorn Taši

Zdravím Olino a děkuji za vzkaz. Kdyžtak mi napište na mail :
[email protected]
Díky

Olina Kudrnová
Bjorn Taši:

Ahoj, už jsem napsala.

Bjorn Taši

Čau Michale,
Psal jsem Ti na mail

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: