Spolucestování kamkoliv

Putování pro 55+

Roman

Ahoj hledám pár lidiček, kteří by chtěli založit spolek a společně organizovat zážitkové putování pro věkovou skupinu 55+. Přes den se toulat naší krajinou, večer se společně bavit. Jestli tě to bere napiš ahoj Roman

Zkušenosti čtenářů

Jirka
Vendy

Ráda bych. Doufám, že to vyjde.SMS 777143063. Dík

Mirka

Taky se ráda přidám. A můžeme se projít i pod hvězdami… [email protected]
Mirka

Vašek

Je mi 65 r. a chtěl bych jet s nějakou skupinou kamkoliv, max. na 3 týdny a to v termínu  konec října až prosinec 2018. Ozvěte se někdo, jsem bezproblémový.

Jirka
Vašek:

pro Vaška    [email protected]

Dáša 57

Také mám zájem se přidat. [email protected]

Dáša 57

Dáša 57

Také mám zájem se přidat. [email protected]

Alena 63

I já se chci přidat, sms 607909238

Věra 58

I já se ráda přidám a dle možností zúčastním.E-mail: [email protected]

ivana

Já mám také zájem se přidat.  [email protected]

Pavla

Zkoušeli jste někdy někoho najít na seznamkce na spolucestovaní? Je nějaký portál? Našela jsem jediný rozumný srovnávač zde: https://www.lovino.cz/Díky za odpovědi. Pavla

Eva
Pavla:

Nebo zkuste TopSeznamky taky dobrý porovnávač seznamek.

[email protected]

Je někdo z východních Čech? Nikdo nenapsal, odkud je.

Jitka

I já se hlásím do skupiny předseniorů (56). Pište na [email protected]   I uvítám někoho na last minute za super ceny  (pokoj pro 2 osoby) – odlet většinou do druhého dne. Vše na domluvě.

Monika

Hlásím se též do skupiny cestovatelů „v nejlepším věku“ 🙂 Můj mail je [email protected]. Nejel by někdo na Vánoce a Silvestra 2018 do Thajska s výletem do Ankoru??

Jarka

Ahoj, je mi 61, rada se pridam.  [email protected]

Libuse

Vytvorte si skupinu na facebook a nemusite tu davat svoje meily. Pak Vam zacnou chodit same spamy do meilu.

[email protected]

Rád bych se přidal do cestovatelské party + 55  Vašek

Dana

Také bych se ráda přidala do cestovatelské party… jsem 60 + , v pohodě, z  Prahy . Mail [email protected]

Stáňa
Dana:

Ahoj hledám spolucestující do Dubaje levně.777343394 letenky levné mám ,datum 19.08.2019.,,,,27.08.2019.Zaujal mi inzerát,proto odpovídám.I hotel mám levný ale dá se zdarma zrušit.Žádná cestovka,koupeno přímo proto levné..777343394 Stáňa.Praha mi vyhovuje.Ahoj ozvy se a domluva jistá.Stáňa.

jan7483

Dobrý večer , hledám kamarádku na jarní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii , nezlákám Vás ? Jan

Zita

Zdravím Romane,
chtěla jsem se zeptat, jestli se Ti povedlo dát dohromady skupinu pro společné cestování. Ráda bych se připojila.

Jitka

Ahoj, založili jste ten spolek? jsem z bBrna, i když mladší, ráda přispěju i organizováním výletů, zrovna včera jsme o potřebě něčeho takového mluvila a kamarádkou. můžeme se taky ev. přidat,
mail Pastelka [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: