Spolucestování kamkoliv

Prodloužené víkendy v květnu

Ilona

Ahoj, našel by se někdo s chutí vyrazit někam na některý z nadcházejících prodloužených víkendů? Ještě přesně nevím, jak budu mít volno (100% jistý je jen víkend), ale viděla bych to spíš na ten druhý, tedy 5. – 8. 5. (ale záleží na domluvě, případně i jen část termínu). Aktuálně mne napadají varianty jako Lužické hory, nebo to střihnout od Krkonoš někam na sever do Polska… na ty 4 dny by se daly Bílé Karpaty, Javorníky, možná Tatry, nebo něco bližšího jen na víkend. Nebo pokud už máte plán, ráda se přidám. Hlavním cílem je každopádně vypadnout někam do kopců. Věk není úplně zásadní, ale ideální by byl někdo plus minus kolem třicítky :).

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj.
Chystám se už pěkně dlouho někam do hor na víkend.
Preferuji Krkonoše, nebráním se podívat jinam. Auto není problém.
Jo ještě. Ja 37 kutKu Hora. [email protected]
 
 

Katka

Ahojte:) Zrovna jsme si s kamaradem rikali, ze bychom mohli zajet do Krkonos na jeden z prodlouzenych vikendu. Ja 36, Petr 40. Tak me napadlo, ze by bylo moc fajn, kdyby se  k nam nekdo pridal:)

michal

Ahoj,
už máš nějaké plány? budu mít celý týden dovolenou a rád bych někam vyrazil. Kolem třicítky (minus) splňuji. 😀 Napiš na [email protected]
Michal

David (30)

Ahoj, mám v plánu vyrazit do Krkonoš a nebo do Tater, záleží pak dle domluvy. Auto mám. Jaký je na Tebe mail? D.

Petr

Ahoj, kiksl mi plán na tenhle víkend… Je tenhle příspěvek ještě aktuální? 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: