Spolucestování kamkoliv

Parťačka – cestování 2019

Ondřej (28 let)

Ahoj,pro příští rok 2019 hledám parťačku přiměřeného věku, která je trochu zcestovalejší a má zájem poznat destinace, které nejsou cílem masové turistiky. Vzhledem ke stálému zaměstnání jsem schopen vyjíždět pouze na kratší cesty v rozmezí 1-2 týdnů. Příští rok mám zatím v plánu Kazachstán na přelomu dubna a května. Mám rád i lowcost výlety se spaním ve stanu a přechodem hor, např. bych chtěl zkusit trek GR221 na Mallorce, případně se vrátit někdy na hory do Albánie, nápadů je spousta, jen ten čas chybí. Dnes už mám parťáky na cestování, do Kazachstánu např. plánuju jet ve více lidech, ale rád poznám nové lidi, zejména parťačku. Tímto hledám i holku na aktivní trávení volného času během všedních dní či víkendu (turistika, sauna, lezení na stěně atd.) Jsem z Ostravy, takže pokud budeš z okolí, je to bonus, ale pro cesty mimo ČR to jistě není potřebné.Ondřej.
email: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Kateřina

Ahoj Ondro,
 
tvůj příspěvek mě zaujal, především tvoje cesta do Kazachstánu. Aktivně o ní uvažuji a byla bych ráda kdybych měla také s kým vyrazit. Co si předat nějaké informace případně se domluvit, že bych se na tuto (případně jinou) cestu přidala?
Budu ráda za tvou odpověď
Měj hezký den
Katka

Ondřej
Kateřina:

Ahoj, psal jsem ti mail. Ondřej

Ondřej
Kateřina:

Ahoj, psal jsem ti mail. Ondřej

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: