Spolucestování kamkoliv

Maroko, srpen 2019

Patrik

Ahoj,
hledám spolucestovatele/ku nebo klidně skupinku lidí (ovšem max 3-4 lidi), kteří by se mnou rádi jeli do Maroka. Momentálně mně je 25 let. Do Maroka to plánuji určitě alespoň na 14 dní. V Maroku jsem již jednou byl 11 dní, takže nějaké zkušenosti mám. (Jedná se o měsíc srpen; nejlépe v termínu 2.-22. – záleží na domluvě).Mým plánem je opět dost cestovat, takže se na jednom místě nezdržíme celý pobyt. Ovšem hledám také občas odpočinek a tak mně nevadí zůstat v daném městě třeba 2-3 dny 🙂 V Maroku jsem během 11 dní toho procestoval celkem dost a určitě by mně nevadilo vidět některá místa znovu (pokud by měl někdo zájem) – ovšem mám zde i kamarády a zařizuji s jedním cestu po Maroku v automobilu (na více dní) – hlavně abychom objeli nějak pohoří Atlas… Nic není ovšem jisté a auto bychom si mohli zapůjčit… Není vůbec v ničem problém, pokud se domluvíme. Nebudu se moc rozepisovat, neboť vím, že to potom nikdo nečte… Napíši ale ve zkratce nějaká kritéria*, které byste měli splňovat. V případě, že Vás inzerát zaujal, tak se neváhejte mě na cokoliv zeptat.. Podrobnější informace podám nejlépe prostřednictvím e-mailu: [email protected] nebo tel.: 605 012 109 (preferuji e-mail)* být ochoten téměř denně cestovat (ale určitě ne se hnát a také si odpočinout)
* cestování nebude náročné na finance; tzn. ubytování většinou velmi levné (podrobnější informace skrz e-mail), ovšem nenecháme si ujít jejich místní delikatesy.* před cestou je nutno se minimálně alespoň 1 vidět (je to velmi důležité z hlediska důvěry mezi námi).* nevyhledávat problémy proč co nejde, proč se nechce, ale vše vzít jako výzvu…. Umět mezi sebou komunikovat.* umět se přizpůsobit místním kulturám
* smích ve tváři a užívat si každý okamžik, co zde budeme 🙂
………..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: