Spolucestování kamkoliv

Kuba r. 2018

Lenka

Hledám přátele (spolucestující) na Kubu. Nezáleží odkud jste – ani na pohlaví, věku. Důležitá je pro mě chuť cestovat a užít si společně dovolenou, sdílet zážitky ˘ Délka dovolené vč. odletu a příletu zpět do ČR = 9.dnů. Výběr míst, které bych chtěla navštívit na místě: Havana, Valle de Viňales + město, Cayo Jutias pláž. Spolucestovala jsem s lidmi přes internet několikrát a vždy to bylo moc fajn. Přesné datum na společné domluvě. Odlet v pátek, návrat v sobotu nebo neděli. Piště mi prosím jen vážný zájemci na e-mail = L.K.B.K@sez­nam.cz Odepisuji rychle, pošlu pak další info ˘

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ještě tak napsat správně mail. Když už….:)

Petr

Já bych na tu Kubu třeba i jel,kdyby bylo možné se domluvit na mailu,ovšem,to by musel být správný mail. Zkus to napravit,pokud sem vůbec chodíš.

Radek

Zdravím vás,
 
i já se připojím, na Kubu bych rád jel, ale příští rok to asi nedám a když už tam pojedu, viděl bych to tak na tři týdny. Jde mi jako u všeho ostatního o přírodu a venkov, moc nevím, co ve městě…

vaclav
Radek:

Už jsi dal Kubu?? Jedem 3 týdny v červenci do rodiny na venkov…. Může nás být 7, je nás 5 . Příp info [email protected]

Hanka

Také bych se ráda podívala na Kubu a tak to zkouším touto cestou, jestli by se tu našel neaký parťák? 🙂 Mohla bych od dubna 2018..

Petr
Hanka:

Hanko,napišme si na mail. Tady ta Lenka nikdy neodepsala a mail není funkční. Zvláštní lidé tady. Pošlete mi na Vás mailovou adresu. Díky.

Hanka
Petr:

Petře, posílám email na sebe – [email protected].. bude fajn, když si napíšeme a zkusíme se domluvit.. diky za odpověď

Jitka

Ahoj, taky bych chtěla na Kubu, nejlépe hned v lednu nebo v únoru. Pokud jste se ještě nedomluvili nebo ještě hledáte parťáka, napište mi prosím na [email protected]. Díky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: