Spolucestování kamkoliv

Hledam kluka dobrodruha na cesty i pro zivot:)

Helena

Ahoj,
hledam spriznenou dusi, dobrodruha, ktery miluje hory a neboji se vyrazet na vlastni pest, jen podle mapy, bez znacenych cest. S byvalim pritelem jsme takto prolezli mnoho hrebinku a hrebenu na Novem Zelandu. Bylo to uzasne a nejen to dali jsme si 3000km na kole kolem Norska, bezkovali jsme pravidelne v Laponsku behem polarni noci s vybavou na tyden na zadech. Zila jsem v letni chatce uprostred zmrzleho jezera ve Finsku a jako koupelna mi slouzila dira v ledu a sauna. Nevyhledavam komfot, naopak zboznuji extremni podminky a prirodu. Mam rada nepohodli spojene s cestovani v divocine, ohen, myti ve studene vode, strava z rendliku, pahorky a plastenku. Jsem tak proste nejstastnejsi a hledam podobne smyslejiciho kluka, ktery to ma stejne. Je mi 31, ale kdyz se dostanu ven z Prahy vypadam na 20:). Nesnasim konzum, proto, pokud hledas reprezentativni nafintenou slecinku, tak to jsi na spatne adrese. Nechci to moc vekove omezovat, ale bylo by fajn kdybys nebyl strasi nez 35let. Mladsi muzes byt (26), jestli uz mas rozum:D.

Zkušenosti čtenářů

Helena
Michal
Helena:

No jo, mame radi podobne veci ale bydlim daleko 🙂

Helena

Ahoj Michale a „s kama si“ Ceska Republika neni zas tak velka:)

Michal
Helena:

Ceska republika velka skutecne neni, ale ja ziju na Balkane, nikoli v CR 🙂

Honza

A co by jsi říkala na procestování Francie na koloběžce? 🙂 Jedu v září 🙂

Martin

Ahoj, Helčo. hledám přesně někoho jako ty.

Jirka

Ahoj Heleno,

Tak přesně takovou taky hledám. Už dlouho.

A co mi takhle odpovědět na můj inzerát, který mám kousek nad tvým: „Holka pro cestování úplně jinak – pralesem, horami, za domorodci… životem” ? 😀

Anebo moje stránka je: http://vanishingworldphotography.com/cs-index.html

majča

hladám spolupútnikov na pešiu púť Rím-Jeruzalem.Cisto orientačne, či by sme sa vedeli dať do kopy desetnejaký traja?

Ahoj, zrovna jsem na cestě na kole s psem Plutem, mám 1000kč v kapse a přijel jsem zrovna půl Evropy. Teď se nacházím v Praze snažím se najít nějakou práci. Napadlo mě odepsat na tvůj inzerát je to náhoda. Žít na cestě je snadnější a zábavnější ve dvou..Jsem plný nápadů zavolej mi a povím ti o sobě víc. 728228191  Daniel Cibulka a pluto

Jirka

To jo, ale hlavně jsi odepsal na inzerát/vlákno z roku 2014… To není moc pravděpodobné, že by fungovalo…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: