Spolucestování kamkoliv

Cesta na rok nebo na pořád? Dobrodružství a práce v zahraničí…

Pavel

Zdravím vás,
během tohoto roku počítám tak červenec,srpen bych chtěl vyrazit na cestu po světe. Je mi 24 let a čím jsem starší si uvědomuji k čemu ten život je…Na to aby jsme se chovali jako stroje? Každý den od rána do večera pracovat? Hnát se za majetkem? Který nám stejně k ničemu nebude až umřem. Majetek si do hrobu sebou nevezmu, ale vzpomínky a zážitky zůstanou navždy! Takže tímto hledám parťačku nebo parťáka na věku nezáleží co by chtěl zažít to co já.  Má představa je taková sebrat se a vyrazit kamkoliv po světe… Ať už  cestovat po evropě,asie,amerika.  Aby jsme nejvíc ušetřili cestovat stopem, spát ve stanu na pláži kdekoliv občas si dopřejeme i luxus normál postel.  Prostě podívat se kam nás napadne…   Zkoušet různý práce a i přivydělat si. Budu mít 200 tisíc a chtěl bych toho vidět co nejvíc.  Chtěl bych cestovat co nejdéle to půjde. Vím, že to není moc, ale spousta lidí cestuje po světě . A za rok je to stojí ani né 150 tisíc…  BUDU RÁD KDYŽ SE OZVETE…

Zkušenosti čtenářů

Terez

Ahoj Pavle, máš zajímavý sen 😉 Pořád hledáš spolucestovatele? Dej vědět, kde bychom mohli víc popsat. Díky T.

Pavel
Terez:

Ano hledám pořád..  Napiš mi na email [email protected] tam si třeba vyměníme whatsapp nebo co budeš chtít.

Pavel

Ano hledám pořád..  Napiš mi na email [email protected] tam si třeba vyměníme whatsapp nebo co budeš chtít.

Nika

Taky bych se přidala… [email protected]

sandrockclimber

Ahoj,
Já bych rád provedl něco obdobného. Bylo by fain kdyby případní parťáci uměli/měli zájem lézt po skalách či surfovat. V ostatním jsem flexibilní co se týče nápadů i financí. Říkal jsem si že bych zakoupil nějakou dodávku aby se lépe cestovalo. Pokud by měl někdo zájem to probrat tak se neváhejte ozvat.
sandrockclimber(**)gmail**com
instagram:sandrockclimber

Saint Lucia - Workaway pobyt

Ahojte,
Hladam partaka na Workaway pobyt na ostrove Svata Lucia v Karibiku. Jedna sa o  2-3 tyzdnovy workac – tzv. pracujes 5 hodin / 5 dni v tyzdni za ubytovanie a stravu. Ubytovanie je v peknom drevennom dome v Karibskom style s velkou terasou a vela zelene. Plaz je vzdialena cca 10 min cesty od domu.
Takze platis iba naklady za cestu, co je uplne super.. Vsetko je zariadene a dohodnute, staci sa zobrat a ist 🙂 Priblizny termin od cca 13. 05.2019, ale mozes sa pridat aj neskor
Jedna sa o pracu s PC v IT oblasti: teda mal by si mat zakladne skusenosti s web strankami, upravou templates na stranku, praca s Excelom, atd.. Ziadne super znalosti netreba, iba vseobecny prehlad. Po praci by sme si odbehli na hiking trip, oddych na plazi, alebo spoznavanie ostrova 🙂
Vybavil som si tento pobyt, ale hladam partaka, lebo sa mi nechce ist samemu. Vo dvoch je svet trosku veselsi 🙂
Takze kto sa prida ? 🙂
S pozdravom Tomas [email protected]
 

Hladam partaka na Workaway pobyt na ostrove Svata Lucia v Karibiku. Jedna sa o 3 tyzdnovy workac – tzv. pracujes 5 hodin / 5 dni v tyzdni za ubytovanie a stravu. Ubytovanie je v peknom drevennom dome v Karibskom style s velkou terasou a vela zelene. Plaz je vzdialena cca 10 min cesty od domu.
Takze platis iba naklady za cestu, co je uplne super.. Vsetko je zariadene a dohodnute, staci sa zobrat a ist 🙂 Priblizny termin od cca 13. 05.2019 – cca zaciatok Juna
Jedna sa o pracu s PC v IT oblasti: teda mal by si mat zakladne skusenosti s web strankami, upravou templates na stranku, praca s Excelom, atd.. Ziadne super znalosti netreba, iba vseobecny prehlad. Po praci by sme si odbehli na hiking trip, oddych na plazi, alebo spoznavanie ostrova 🙂
Vybavil som si tento pobyt, ale hladam partaka, lebo sa mi nechce ist samemu. Vo dvoch je svet trosku veselsi 🙂
Takze kto sa prida ? 🙂
S pozdravom Tomas [email protected]
 

ahoj

Ahoj Pavle, máš zajímavý sen 😉 Pořád hledáš spolucestovatele? Dej vědět, kde bychom mohli víc popsat. Díky T.

Čenda

Ahoj, mám v hlavě podobný plán, vydat se na cestu kolem světa, zejména Indie, Nepál, pak bychom pokračovali dál, pracovat, vrátit se do ČR za co nejdýl, rok, dva,…Nebráním se dalším nápadům a zemím. Mám 150-2OO tis., vyrážím ke konci léta, nějaké lidi už mám zkontaktované. Email: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: