Spolucestování Evropa

západní Ukrajina

Míra

Neplánujete někdo výlet na západní Ukrajinu? Případně nechtěl by se ke mně někdo přidat (na pohlaví nezáleží)? Přeci jenom ve více lidech by klesly náklady (půjčení auta + benzín, ubytování atd.). Chtěl bych si projít velká města (např. Lvov, Mukačevo, Užhorod), památky a přírodu (např. nár. park Synevyr, poloniny v okolí Koločavy). Samozřejmě se nebráním i jiným aktivitám, vše je na dohodě. 😉 Volno mám od 25.6 do 8.7., ale jsem ochotný se přizpůsobit a vyrazit v jiném termínu. Jinak bydlím v Praze a je mi 34, takže se klidně můžeme někde sejít a prodiskutovat to.

Zkušenosti čtenářů

Veronika

Ahoj, tvůj plán se mi moc líbí, Ukrajinu mám v seznamu zemí, kam bych se chtěla podívat. Vrátila jsem se před chvílí z delšího pobytu na Zélandu, je mi 30 let, sportovní, ale z Olomouce 🙂 Dovolenou jsem si předběžně nahlásila koncem června, takže to by sedělo. Můj mailík je [email protected]

Míra
Veronika:

Ahoj, posílal jsem ti mail, ale žádná odpověď.

Stepan

Ahoj, já mám dovolenou poslední týden v červenci. Měli jsme jet s kolegou na cca. 4 dny Lvov/Mukačevo, ale kolega odpadnul a tak bych se klidně přidal. Jezdí tam LeoExpress za pár korun. Dej na sebe email.

Stepan
Stepan:

Pardon, mělo to být poslední týden v červnu 🙂

Míra
Stepan:

Omlouvám se, že píšu až teď, ale byl jsem pryč a potom jsem na to trochu zapomněl. 🙂 Mail je [email protected]

Míra

Nabídka stále plati, kdyby se chtěl někdo přidat!

Míra

Přikládám mapu, kudy bych chtěl cestu absolvovat: https://mapy.cz/s/2GsfB. Všechno by mělo být slušně dostupné veřejnou dopravou, v případě automobilu by cesta končila opět ve Lvově. Leo Expres jezdí jak do Lvova, tak do Mukačeva.

Martin
Míra:

Sháním také spolucestovatele s vlakem pro letošní léto na výlet na západní Ukrajinu a do Rumunska. Kdo chce může si vyhledat na Facebooku ,,Klub nemovitých cestovatelů,,

Míra

Stále platí. Odjezd by byl v pondělí nebo v úterý (na domluvě). Bude to určitě velké dobrodružství. 😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: