Spolucestování Evropa

Skotsko/ Anglie – Hadrianův val

Nord Blackhammer

Zdravím a pozdravuji ,Přibližně v červnu/červenci tohoto roku bych se rád vydal na 14dnů do Anglie/ Skotska . Hlavním cílem by bylo projít Hadriánův val od západu na východ – cca 120km. Zbytek dnů se podívat po okolí, Edinburg, Bannockburn či další. Absolutně bez žádného stresu. Rád bych tímto příspěvkem přizval k sobě spolucestující něžného pohlaví. Viděl bych to na batoh, karimatka a stan,žádný extra komfort. Trošek punkově ,kam nás nohy a náhoda dostane 🙂

Zkušenosti čtenářů

Nika

Ahoj, do toho bych šla moc ráda. Můžu poprosit o víc informací?
[email protected]

Nord Blackhammer
Nika:

Máš maila 🙂

Andrea

Ahojda, plánuju na červenec západní pobřeží okolí Ben Nevis, třeba bychom to mohli nějak skloubit, ozvi se 😉

Tomas

Ahoj, já bych měl taky veliký zájem o to podívat se do Skotska…Bereš sebou jen holky? 😀 jinak také bych rád sehnal pár lidí a zaletěl si tam na ty dva týdny na dovču. KDyby někdo byl pro tak se prosím ozvyte sem   [email protected]

Ahoj, na přelomu dubna a května chceme s pár lidmi vyjet poznávat Skotsko. Ale trochu netypicky. Napřed totiž chceme týden plachtit plachetnicí v Sea of Hebrides kolem jižního pobřeží ostrova Skye a kolem ostrovů Rúm a Eigg. V plánu je doplout na exkurzi do palírny whisky a do jedhoho lochu s tuleni. A když to půjde a bude příznivý vítr a příliv, tak i zaplout k hradu Eilean Donan (ten z filmu Highlander). Po týdnu na moři ještě přemýšlíme, že zůstaneme dalších pár dní nebo týden a vyrazíme po vlastních poznávat vnitrozemím ostrova Skye (SZ s Old Man of Storr). Přidá se někdo? Rádi poznáme podobně dobrodružné povahy? Víc info po mailu [email protected]

Marek

stále aktuální

Jana

Ahoj, zní to dobře, měla bych podobnou představu. Zkus mi napsat ([email protected]) a třeba se domluvíme. Zatím, Jana.

Nord Blackhammer
Jana:

Máš maila 🙂

Nord Blackhammer

Stále aktuální

Petra

Ahojky, zní to dobře!
Mohl bys mi prosím napsat více informací, jak si to představuješ konkrétněji? Díky 🙂
 
[email protected]

Alena

Mas uz prosim nejaky datum?

Nord Blackhammer
Alena:

Konkrétní datum nechal, to nechávám na případné domluvě s človekěm který by se přidal 😉

Nord Blackhammer

[email protected]
Mail pro přímý kontakt

Alena

uz pisu 🙂

Nord Blackhammer

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: