Spolucestování Evropa

pryč

Katka (18)

Ahoj, na přelomu ledna a února bych chtěla vypadnout někam pryč minimálně na půl roku nebo prostě dokud nedojdou peníze :D.Cestovat, pracovat. Nejlíp low-cost. Přemýšlela jsem o Islandu, ale je mi to jedno, to je na dohodě. Ráda vyjedu i mimo Evropu. Hledám parťáka nebo parťačku, co má podobný plán. Co jsem tady četla, většina hledá spolucestovatele na max měsíční dovolenou, tak doufám, že někdo chce taky pryč na delší dobu. Chtěla bych zkusit třeba i workaway. Snad se někdo najde, budu se těšit na odpovědi!
email: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Rudolf

Ahoj Katko, jestli ti mohu něco poradit, tak rozhodně nemíchej cestování a práci. Jestli nemáš dost peněz, což je v tvém věku normální, tak si nejdříve nějaké vydělej doma, a pak se teprve vydej na cesty.   Rudolf

Rudolf

Ahoj Katko, jestli ti mohu něco poradit, tak rozhodně nemíchej cestování a práci. Jestli nemáš dost peněz, což je v tvém věku normální, tak si nejdříve nějaké vydělej doma, a pak se teprve vydej na cesty.   Rudolf

Jirka

Za prvé – Katka nereaguje, ani tady, ani na mejla………je to podle mě jen snílek, který nevyjede.
A za druhé si myslím, Rudolfe, že neradíš správně. Přesně takhle mi všichni radili před mou první cestou………a mohu potvrdit – o roky později – že to byly nejhorší rady, jaké jsem kdy dostal, a jsem hrozně rád, že jsem se jimi neřídil.
Souhlasím ale, pokud jsi to myslel tak, že je naivní, a myslí si, že někde 2 týdny popracuje a pak si projede zemi. To sice taky jde, ale chce to něco umět a mít velké zkušenosti.
Nezapomeň, že takoví lidi dneska můžou jet třeba na Work and Travel vísa do Austrálie nebo USA………..není to nic moc, ale pro začátek lepší než nic.
Já osobně – a to jsem jí z jiného inzerátu psal na mejla – preferuji pracovat cca rok v UK, a to mi dá na více než 3 roky naprosté finanční svobody na cokoliv.
Kdybych poslechl rady , jakou napsal Rudolf, nikdy bych nepsal své stránky:
http://vanishingworldphotography.com/cs-index.html

Jirka:

Katka reagovala, bohuzel jen na jeden mail, potom jen na par zprav, ale asi si to rozmyslela.. spis si myslim, ze nevi co chce a hodne ji srotuje v hlave „co by kdyby“…

Jirka

Tak to jsi popsal naprostou většinu z desítek ne-li stovek odpovídajících na můj inzerát za více než dva roky…

Jirka:

No trochu jí chápu, asi skončila školu a teď ji láká širý svět 🙂 Byl jsem na tom stejně. Ale teď jsem o víc jak 10 let starší, žil jsem dva roky v zahraničí a něco procestoval a přijde mi to roztomile naivní…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: