Spolucestování Evropa

Portugalsko, sev.Spanelsko

Lenka

Pridal by se nekdo do Portugalska nebo sev.Spanelska? Predstava je takovy mix.roadtrip, sem tam turky s batohem, klidne i kolo, prespavani levneji..v aute, vedle auta, sem tam camp nebo hostal, proste tam, kde je sprcha .-)….jelo by se autem bud z CR (auto nemam .-)), klidne s nejakou tou zastavkou ve Francii, ale neni nutne…zalezi na domluve a improvizaci…nebo by se letelo letadlem a pronajalo auto tam. Naklady na pul. Jinak jsem brnacka (40), nemam ridicak, mluvim spanelsky, ujdu klido 30km, kolo davam v pohode, ale silena cyklistka nejsem, mohu kdykoliv behem cervence ci srpna, jsem celkem nekonfliktni a improvisace behem cesty je moje parketa, takze nedojedem-li treba do toho Portugalska, tak se nic nedeje. Rozhodne bych pred cestou vyrazila na zkusebni vylet .-) Info:[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj Lenko, mám podobnou představu výletu. Přelom července a srpna -Španělsko a Porto. Na tuto ovolenou jsem mělajetpůvodně s přítelem a dětmi – zůstaly děti -8 a9let.Oba zvyklí hodně chodit po horách a spát pod širákem. Samotné se mi snimi nechce. Mám auto iřidičák : )
Když tě to neodradí, můj mail: [email protected]

Lenka
Jana:

Ahojky, uz mam na cestu delsi dobu spolucestujici. Moc sem nechodim, proto uvadim kontaktni mejl…a tak jsem si tve odpovedi vsimla az ted. Preji at se ti povede nekoho najit .-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: