Spolucestování Evropa

Jazykový kurz Malta

Day

Ahoj, neplánuje někdo z Vás v létě jazykový kurz třeba na Maltě? Kdyžtak se ozvěte 🙂

Zkušenosti čtenářů

Nina

Ahoj, ted o tom vážně uvažuji, chtěla bych taky na Maltu na jazykový kurz, ale na 2-3 měsíce ted na jaře.

Martina
Nina:

ahojky,ja uz to mam hodne dlouho v planu.nemuzu se ale rozhodnout pres jakou agenturu.mozna student agency by byl nejlevnejsi. jak to mate v planu vy?

Standa
Nina:

Chtěl bych io prázdninách jet na Maltu si zdokonalit angličtinu, asi na měsíc může mi někdo sdělit jak to realizovat za rozumný peníz

Standa
Nina:

Chtěl bych io prázdninách jet na Maltu si zdokonalit angličtinu, asi na měsíc může mi někdo sdělit jak to realizovat za rozumný peníz

Míša
Standa:

Ahoj, na Maltě je krásně, určitě doporučuji :). Co se týká realizace, koukni tady 😉 https://www.anglictina-na-malte.cz/

Janča

Jestli nevíte agenturu, před 5-ti lety jsem tam byla na měsíční kurz s EC English language Schools. Super učitelé, leadeři, spolužáci… 🙂

Mike

Po přečtení pár diskusí mě hodně zlákala Malta od Censu.net, všude samá chvála. Ale už mám pocit, že to zabalili. Kontaktoval jsem je před 4 dny a dosud žádná zpětná reakce a na jejich webu jsou 2 roky starý nabídky. Každopádně tenhle víkend jdu porovnávat znovu a za měsíc chci vyrazit

Lenča

Loni v červnu jsem byla na 3 týdny na jazykovém kurzu v St. Paul´s Bay ve škole Global Village English Centre Malta s agenturou INTACT. Komunikace s nimi byla velice rychlá a celý můj pobyt byl bez problémů. Škola je malá, 5 minut od moře.

Andrea
Lenča:

Ahoj,
chcem ist cez tuto agenturu a na toto miesto. Vraj je tam priemerny vek studentov vyssi. Ake ste boli zlozenie v triede?
Este sa opytam, na akej jazykovej urovni si bol aked si tam isla?
dik
andrea

Hanka
Andrea:

Ahoj chystám se na kurz duben, květen 2016 email: [email protected]

Andrea
Lenča:

Ahoj, ako sa ti tam pacilo. Prave nad tou skolou rozmyslam. Aky tam bol vekovy priemer studentov?

kamila
Lenča:

lenco da se s Vami prosim spojit

kamila
Lenča:

lenco da se s Vami prosim spojit [email protected]

Andrea

Ahoj já jedu na Maltu první tři týdny v červenci, a asi to vyhraje Student agency. Hodně známých s nima na Maltě bylo a chvalili si to. Kdyby jste jel někdo stejný termín tak se ozvěte 🙂

Katka

Ahoj, pokud chcete na jazykový kurz na Maltu, můžu vám ze své vlastní zkušenosti doporučit EDUCATION FIRST. Byla jsem s nimi velmi spokojená, jak co se týče domluvy, organizace, výuky ve škole, tak i hostitelské rodiny. Doteď jsem s EF v kontaktu, takže pokud byste měl kdokoliv nějaké dotazy mileráda vám je zodpovím 🙂

Dušan
Katka:

Dobrý den, zaujal mě Váš příspěvek. O intenzivním kurzu na Maltě vážně uvažuji. Měl bych zájem o ubytování v hostitelské rodině, kde bych se mohl angličtinu více zdokonalit. Budu velmi rád za více informací.
S pozdravem a přáním pěkného dne, Dušan Sládek

Barbora

Zdravim vespolek, loni jsem u StudentAgency poptavala kurz pro dceru a byla jsem docela zdesena… Abych mela z ceho vybirat, tak jsem poslala mail jeste na Intact a Study.cz. Posledni dve agentury mi daly nabidku cca stejnou, ale SA chtel za stejny kurz o 6 000 Kc vic. Vzhledem k tomu, ze u tech dvou dalsich to vychazelo cca na 38 000 Kc, tak to byl celkem rozdil. Nakonec dcera odjela se Study a byla spokojena

Jitka

Ja bych docela jela letos, tak na 2-3 tydny zacatkem zari. Chci asi jedine s Intactem. Neprida se nekdo?

Tomas
Jitka:

Zdravim, já bych se rád přidal,chcu někam zas vycestovat,tk esli máš eště volné místo,tak bych jel taky.

pro další informace tady je můj e-mail: [email protected]
dík
Tomas

Kristýna
Jitka:

Ahoj, taky bych chtěla jet tento rok na jazykový kurz na Maltu asi s Intactem přelom srpen září asi na 2-3týdny.

Martin
Jitka:

Ja jedu s alfou agency na maltu tak kdyztak dej vedet:)

Sarka

Ja muzu doporucit skolu Elanguest v St. Julians, na této strance můžete najit informace o jejich kurzech:

https://www.facebook.com/pages/Anglictina-na-MalteEnglish-in-Malta/509447902462024

Day

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. sice je to dlouhá doba, ale neplánuje někdo příští rok v létě kurz na Maltě?
Kdyžtak mi napiště sem na mail, díky 🙂

Anet
Day:

Ahoj, já se chystám vyrazit na jazykový kurz na Maltu na 2-3 týdny někdy v květnu nebo začátkem června, tak kdybyste někdo něco takového taky plánovali, tak dejte vědět. 🙂

Lucie
Anet:

Ahoj, zrovna jsem dostala nějakou kalkulaci od Student Agency a přemýšlím, co je výhodnější a kam přesně. Máte o tom teď prosím někdo přehled?

zuzi

Ahojte,ja som zo Slovenska a chcela by som vedieť,že kolko cca. stojí ten kurz…. môže byť aj v Kč 🙂
dakujem 😀

julie

Ahoj já můžu přidat zkušenost s jazykovým pobytem na Maltě a to s agenturou Intact, byla jsem s nima poprvé ale určitě ne naposled 🙂 jinak tady jsou ceny i přehledy pro kurzy na Maltě:
http://www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici/?Action=Vypis&Jaz=0&Zeme=7&Kod=519&Klient=3

Adéla
julie:

Ahoj, nemohla by si mi poskytnout více informací? Tento týden se chystám závazně pobyt od Intactu objednat, tak bych byla ráda za co nejvíc rad a informací. Moc děkuji, Adéla

Michaela

Někdo 5.7. na Maltu?

A. Vavrova
Michaela:

Ahoj, ja planuju odjed tento týden (ke konci) na jazyk. pobyt na Maltu. Kdo jede? 🙂

Kristýna

Ahoj, vyrážím na jazykový kurz na Maltu 23.8 na 3 týdny. Nejede ještě někdo??

Aneta
Kristýna:

Zdravím, taktéž letím v tomto termínu. V jaké škole budete studovat?

Beáta

Zdravím,
syna som poslala minulý aj tento rok na mesiac na Maltu cez Limimalta. Odporúčam.

Nikol

Dobrý den, letim v sobotu 16.8. na Maltu od Student Agency. Najde se nekdo další?

Nella

Já jsem byla v Irsku přes Jipku a bylo to fajn i cenově, zajistili mi dobrou hostitelskou rodinu a celé studium tam, na Maltu se přes ně dá jet taky, uvažuju že bych tam jela teď po zimě, snad by to bylo zase všechno fajn jako loni. Bližší info o tom a jak se dá přihlásit mají na stránkách jipka.cz

Ahoj, než vyrazíš do zahraničí, můžu doporučit vyzkoušet novýho s rodilejma mluvčíma tady v Česku. Mrkni na to, zaujalo mě to na výstavě http://www.anglictinasrodilymmluvcim.cz/

Adam

Ahoj, já bych na tu Maltu mela taky zájem jet. Jen nemam zkušenosti a agenturami, které ty jazykové kurzy zarizuji, tak prosím poraďte. Dekuju.

svp

Ahoj, nechystáte se někdo o letošních prázdninách na Maltu?
Zatím zvažuji, jestli vybrat kurz od EF-CZECH (ubytování v rodině) nebo od INTACTU (hotel).
http://www.ef-czech.cz/ils/destinations/malta/st-julians/
http://www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici/?Action=Vypis&Jaz=1&Zeme=7&Kod=361&Klient=2
 
Nějaké tipy?

Esso

Ahoj, ja môžem doporučiť pre menej dobrodružných ľudí program Imitum, máte ho k dispozícii hneď po celý rok. Samozrejme to nie je taký adrenalín spojený s vycestovaní a rozprávaním v cudzom jazyku…ale kto sa chce zdokonaliť a byť v pohodli domova, tak určite odporúčam. Ja som s ním spokojný. Garantujú aj vrátenie penazí a dá sa vyskúšať zdarma. http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre-husakove-deti/?a_box=y7x556ws

Gabinna

Ahoj,
také jsem byla na jazykovém pobytu na Maltě – 3 týdny s Intactem a byla jsem moc spokojená. Jen tam jezdí mnoho Čechů, tak pokud se chcete opravdu rozmluvit, najděte si kamarády hlavně cizince. Přece jenom, když je Čech s Čechem, tak se sklouzává k češtině. 😉 Jinak je Malta moc krásná a bezpečná země. Líbilo se mi tam. Po návratu to chce ale stále mluvit, abyste se zase nezasekli…nějaké tipy, jak zapojit angličtinu i do běžného života v ČR jsou zde http://www.sogoodlanguages.com, mohu doporučit. A přeji šťastný jazykový pobyt všem, co se rozhodli se svoji angličtinou také něco udělat! 🙂
Gabi

Míša

Za plno peněz málo muziky
Strávila jsem letos 3 týdny na Maltě v termínu od 3.7.- 24. 7. 2016.
Ubytování: Forma mládežnické ubytovny, což by bylo v pořádku, kdyby byly alespoň koupelny na pokoji a ne na chodbách, které jsou věčně obsazené nebo nefungují a to je to nová rezidence! Ve 2-lůžkovém pokoji žádná možnost pověsit si mokré věci, čekala jsem dokonce 4 dny na ramínka a přes týden na jednu židli s omluvou, že se rezidence ještě dodělává. Třetí týden jsem byla ve vícelůžkovém pokoji, který je levnější a také stokrát lepší.
 
Jídlo: Snídaně mizerná, miniaturní s velice nepříjemnou a neochotnou obsluhou.
 
Škola: Jazykové úrovně zcela neodpovídají úrovni, kterou doopravdy máte. Byla jsem v úrovni B2 s 90% lidí, kteří měli úroveň maximálně A2 či B1, takže spolupráce s nimi v hodinách téměř nebyla možná. Po závěrečném testu má úroveň zůstala na B2 a jejich se ukázala přesně na A2 či maximálně B1, takže jsem se opravdu nic nového nenaučila. Chtěla jsem do jiné skupiny, ale to nebylo možné. Bylo by to možné jen po úspěšně napsaném testu.
 
Domluva s EF v ČR: Všechny problémy jsem si měla vyřizovat sama, že je to prý rychlejší. Všude fronty a nevím, proč bych si veškeré problémy a stížnosti měla vyřizovat sama a lítat tam, když člověk platí takové peníze.
 
Shrnutí: Byla to rozhodně zajímavá zkušenost, kde jsem si našla přátelé, se kterými budu i nadále ve spojení, ale to je bohužel asi tak všechno.

karel98

Dobrý den, zajímalo by mě, opravdu je studium jazzyka nutné v cizině? Já jen, že se už jen tak do ciziny na delší dobu nedostanu, tak by mě zajímal váš názor na jazykovku na Kotlářské v Brně. Mě se celkem zamlouvá. Raději bych se samodžejmě učil třeba na Maltě, ale když to nejde.

roboas

Ahoj ja uvažujem na vycestovaním do austrálie. Ako sa pripravujete doma ? Ja sa učím cez metódu Imitum od angličtiny bez biflovania. Zatiaľ sa mi to pozdáva. aké máte vy skúsenosti s online kurzami ?

Ivo

Ahoj, tiež používam angličtinu bez biflovania. Je to v pohode program a dosť som pochytil z neho na to aby som viacej rozumel filmom anglickým a rôznychm textom 🙂 Na doma super vec. Taktot nejak to vyzerá http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/video-ukazka-vyuky-anglictiny

Hana

Ahoj, jestli jsou tu mezi vámi tací, kteří si nemohou jazykovcý pobyt v zahraničí dovolit, pak zkuste navštívit stránku http://www.englishstay.cz. EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí – každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava.

Pavlína
Hana:

Týdenní kurz EnglishStay jsem absolvovala. Bylo to přínosné, kurz se mi líbil, rozmluvila jsem se… ale nesouhlasím s argumentem, že je to pro ty, kteří si nemohou dovolit jazykový pobyt v zahraničí. EnglishStay na 6 dní 1-1 stojí 25.000 Kč. Teď jedu na Maltu na 3 týdny intenzivního kurzu (30 hod týdně) a vyjde mi to komplet (letenka, ubytování s polopenzí, škola) na 45.000 Kč.

Monika
Pavlína:

Ahoj, zaujal mě tvůj příspěvěk. S jakou agenturu nebo do jaké školy jedeš?
Chci vyrazit v polovině července a zatím nenmám vybráno.
Díky,
Monika

Tomm

Někdo kdo bude v dubnu na Maltě? Jedu na jazykovz kurz

Veronika
Tomm:

Ahoj Tomme,
plánuji jet na Maltu na jazykový kurz v květnu. Je to pro mě ale nové, a zatím jen porovnávám nabídky od Intact a Study. Můžu vědět, s jakou agenturou jsi jel ty? A můžeš sem napsat i nějaké zkušenosti nebo tipy? 🙂
 
Zdraví Verča

Ája

Ahoj, já jsem byla loni na Maltě na 3 týdny s coolagent agenturou a můžu doporučit. Byla jsem na škole Sprachcaffe, to je lokalita St Julians a ubytko jsem si dala v rezidenci. Byl tam i bazén a bylo to přímo u školy, takže super 🙂 letos zkusím Anglii.

Veru

Ahoj! Chystám se letos v létě na 2 týdny na Maltu. Zvažuji agentury student agency, intact a education first. Nemáte někdo zkušenosti, popřípadě která agenura ano/ne?:D
Přijdme mi, že student agency má velmi vysoké ceny:(((

Aneta

Ahoj, asi před třemi lety jsem byla na Maltě a jazykový kurz jsem tam absolvovala v NSTS, tady mi to zprostředkovala agentura http://www.iplanet.cz a moc doporučuju, jen 14 dní je dost málo ale každopádně hodně štěstí =)

Lenka

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, zda by mi kurz na Maltě na 2 týdny něco dal ohledně angličtiny? Měla bych nějaké zlepšení, nebo jde spíše o zážitky a tak? Moc děkuju za jakýkoli kometář!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: