Spolucestování Evropa

expedice MAGADAN 2015

Petr

Zdravím všechny, v roce 2015 (květen-srpen 2015) jedeme expedici MAGADAN 2015 a to ve 4 terénních vozech. Trasa vede mimo jiné přes Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko a a Cestou kostí do Magadanu.Na cestě budeme fotit a natáčet denní život v zemích a provádět dokumentaci pozůstatků gulagů na Cestě kostí a v okolí Magadanu. Na tuto cestu hledám spolujezdce do terénního vozu (který nechce řídit :-)) Více podrobností podrobněji osobně, telefonicky nebo po emailu. Petr

Zkušenosti čtenářů

Milena

Ahoj. Zajímá mě to, proto reaguji. Jen mám dotaz. Proč právě Magadan? Neznám to. Jen jsem si to s tvým příspěvkem vygooglila a jak píšu, zní to zajímavě. Na jaký mail ti můžu napsat?

Lana

Ahoj, můžeme se, prosím, zkontaktovat přes email? Příští rok, chci po dvou letech opět vyrazit do Asie a termín mám stejný. Zaujal mne záměr vaší cesty. Díky.

Tereza

Ahojky,

loni a letos jsem projela stredni a jizni ameriku a v pristim roku mam v planu projet asii. Ze zacatku roku bych chtela jet jihovychodni a na leto bych chtela jet prave kazachstan, rusko, mongolsko, atd. Velmi me to zaujalo a byla bych rada o vice info. Muj email [email protected]
Diy Tereza

Tereza

Ahojky,

loni a letos jsem projela stredni a jizni ameriku a v pristim roku mam v planu projet asii. Ze zacatku roku bych chtela jet jihovychodni a na leto bych chtela jet prave kazachstan, rusko, mongolsko, atd. Velmi me to zaujalo a byla bych rada o vice info. Muj email [email protected]
Diy Tereza

Michal

Tak co, byli jste? My jedeme v květnu 2019

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: