Spolucestování Evropa

Andalusie autem

Lukáš

Ahoj,
s kamarádkou se chystáme na road trip na jih. Cílem je Španělsko, kde chceme projet východním pobřežím (Katalánsko, Valencie) až do Andalusie. Můžeme, ale nemusíme, zahrnout jednodenní treky v horách (Pyreneje, Sierra Nevada). Z měst připadají v úvahu Barcelona, Valencie, Granada, Málaga, Sevilla… Horské vesničky v Andalusii.
Auto máme, ale byl by fajn, kdyby jel někdo, kdo může střídat v řízení, z nás dvou řídí jen Anet.

Zkušenosti čtenářů

Julian

Ahoj, s přítelkyní Lucií jsme se chtěli do té oblasti vypravit, ale až v létě. Celkem jsme tomu road tripu chtěli věnovat tak do měsíce. Taky jsme se chtěli podívat do Portugalska -Lisabon, Porto. Oba řídíme. Kolik vám je let?

Lukáš
Julian:

Ahoj,
díky moc za reakci, ale bohužel máme přesně daný termín – koncem dubna 🙁 Zapomněl jsem to v příspěvku uvést, jdu to napravit.
Jinak je nám 30/31.
L.

Lukáš

Takže vyrazili bychom 20. – 21. dubna z Prahy, návrat je plánován na 1. květen. Chceme se soutředit hlavně na Španělsko (tzn. dojet co nejrychleji tam a pak už jen popojíždět). Po cestě bude spousta k vidění – Barcelona, Valencie, Granada… V Katalánsku např. Cap de Creus (nejvýchodnější bod Španělska), rádi bychom nakoukli i do hor (Sierra Nevada). V Andalusii chceme vidět i venkov, pueblos blancos (bílé vesničky).
Uvítáme pohodového spolucestovatele či spolucestovatelku. Je nám oběma cca 30, ale na věku až tak nesejde : )

Fila
Lukáš:

Ahojte!
Rád bych se přidal, ale je tam problém – neřídím (nemám řidičák)…
Jinak samozřejmě na benál a ostatní bych přispěl, termín mi vyhovuje, stejně jako trasa 🙂
Jestli by to nevadilo a mohl bych s váma jet, kontaktuj mě prosím sem, nebo na mail :
[email protected]
Díky a měj se!
Fila

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: