Spolucestování Asie/ Australie

Vietnam koncom januara 2019

-dana-

Ahojte, nenasla som spolucestovatela/lku a vyzera to tak, ze budem sama 3 tyzdne na severe Vietnamu. Mam prilet 28.01. do Hanoi. Skusenost s cestovanim mam (aj sama, ale ale zase nie 3 tyzdne :-)) a program mozme vymyslet spolocne. Mala by to byt cesta s ruksakom s nizkymi vydavkami, par vyletov na severe, pripadne niekolko dni na plazi, alebo cestovanie vlakom smerom na juh, stale vsak len v severnej polovici krajiny (na cestu vlakom Hanoi – Saigon by som planovala dlhsie, aspon 5 tyzdnov). Vo vietname som este nebola, po vietnamsky neviem. Z okolitych statov som navstivila Kambodzu a Thajsko, mam 47 rokov. Ak ma niekto zaujem sa pridat, alebo na par dni sa stretnut, pripadne podniknut spolocny vylet, budem rada 🙂

Zkušenosti čtenářů

Zuzana

Ahoj, nejaky kontakt na teba?

Milan

Ahoj, pokud si napíšem pár řádků a bude vše OK, mohli bysme vyrazit společně. Plánuji něco podobného, ale není s kým jet a samotnému se mi moc nechce. Můj email je [email protected]
 
Ahoj Milan

-dana-

Ahojte, prepacte, cestovala som skoro mesiac po Rusku a nestihala som citat fora.
Zuzi, kontakt na mna je [email protected] alebo aj sem, najblizsie tyzdne tu budem pravidelnejsie 🙂
Milan, napisem ti na mail.

Roman

Ahoj.Jedeme Vietnam ve dvou 18.1 vyrážíme ze Saigonu směr sever s nějakými zastávkami.do Hanoje bychom měli dorazit začátkem února a v plánu máme zhruba 2 týdny projíždět sever.tak můžeme někde dat

menero

sorry ale to je špatná vloba kvuli pocasí které v tuhle dobu na severu nicmoc vlastní zkušenost

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: