Spolucestování Asie/ Australie

Srí lanka + Bali

Simona

Aloha,
chystám se na Srí lanku v březnu 2019 cca na dva měsíce a pak bych ráda třeba ani Bali také cca na 2 měsíce… Užívat si života, surfovat a poznávat tyto země…. nemám namysli válet se atd, prostě žít a užívat!…. Pokud by se někdo chtěl přidat budu ráda 😉

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj, taky jezdím do Asie. Na Srí lanku bych se klidně přidal. Ale proč nejet už třeba v únoru, kdy je tady většinou zima. Dva měsíce jsou super. Nevím jak se tady dá domlouvat blíž.

Simona
Honza:

Ahoj…. Dřív odcestovat nemůžu kvůli práci…

Zuzana
Honza:

Hezký den Honzo, chystám se na Srí Lanku v Únoru, nabízím ještě jedno nebo dvě místečka ve vile na pláži ,kterou mám zamluvenou. Odlétám s partou lidí 2.2.2019 na měsíc. Mohu ti nabídnout místečko a nebo v druhé polovině se mě uvolní dva pokoje odlet 16.2. do 2.3.2019 . Pokud je zájem napište do E mailu [email protected]
 

Zuzana
Honza:

Hezký den Honzo, chystám se na Srí Lanku v Únoru, nabízím ještě jedno nebo dvě místečka ve vile na pláži ,kterou mám zamluvenou. Odlétám s partou lidí 2.2.2019 na měsíc. Mohu ti nabídnout místečko a nebo v druhé polovině se mě uvolní dva pokoje odlet 16.2. do 2.3.2019 . Pokud je zájem napište do E mailu [email protected]
 

Zuzana

Milovníkům cestování nabízím letět na mystickou Srí Lanku a to vúnoru 2019. letím s partou lidí do pronajaté vilky přímo u oceánu, již jsem tam byla a budu se vám snažit pomoci při výběru výletů s mým kamarádem Srílančanem. Ještě jsou volné dva pokoje. Odlet 16.2 a návrat 2.3.2019 . Cena je příznivá. Pokud bude mít někdo chuť poznat čajové plantáže, místní chrámy, sloní sirotčinec či se mnou vylézt na horu. Pište mě do e mailu. zuzana.sladkova.vseznam.cz
Super počasí a těším se.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: