Spolucestování Asie/ Australie

Nepál únor 2018

Leoš

Ahoj,
nepřidal by se někdo na cestu po Nepálu v únoru 2018 na cca 3 týdny? Vše na domluvě. Zkušenosti s nízkonákladovým cestováním mám.Popřípadě někdo, ke komu bych se mohl přidat já?
Díky za odpovědi
[email protected]
Leoš 39

Zkušenosti čtenářů

Staňa

Ahoj plánoval jsem jaro 2017 ale nevyšlo to ,už jsem v Nepálu byl 2016 a rozhodně se tam chci vrátit vše na domluvě ale myslím že únor je moc brzo v horách je ještě dost zima a některé treky nejsou ještě otevřené . Jinak mám v plánu se tam otočit v prosinci na cca 10 dnů .já jsem od Vyškova odkud jsi ty?
Staňa  Tel 604907004

Marcela

Ahoj, a nejeli byste v říjnu 2017 na Anapurna trek? Také na cca 3 týdny.

Marcela

Ještě kontakt na mě: [email protected]. Žiju v Praze, ale pocházím ze Ždánic (u Bučovic) 🙂 Zkušenosti s cestováním na vlastní pěst mám bohatou a s horama celkem taky.

Petra

Ahoj, momentálně jsem v Nepálu a znovu sem budu mít cestu na podzim nebo na jaře, dost možná oba termíny. Pokud někdo mate zájem a chtěli byste se přidat na nějaké cestování, ozvěte se.
Unor je na trek opravdu moc brzy, ideální je duben až polovina května. chystám trek v oblasti Everestu, přes 3 sedla nebo Rolwaling. Nebráním se ani jinému nápadu.

lenka
Petra:

ahoj, měla bych zájem o trek na jaře 2018, ideálně 3 sedla.

Radek

nechcete někdo na Sherpani Makalu trek + Mera Peak? Jedná se o trek přes sedla West Col a Sherpani Col končící v Lukle. Přibližná trasa:

https://drive.google.com/open?id=11FSKBFKvNIxPhgX_u432mavWLmI&usp=sharing
Popis tady:
http://www.treking.cz/treky/mera-peak.htm

Termín podzim 2017, tzn. říjen nebo přelom listopadu

Petra
Radek:

Ahoj Radku, tenhle plán se mi líbí hodně. Již letos jsem měla v plánu Mera nebo Lobuche, ale dopadlo to jinak. Přemýšlím přemýšlím jak na tom budu na podzim… už mas letenku?

Radek

Ahoj, to nemám. Napiš mi na [email protected]

Pepa

Ahoj, plánujeme s přítelkyní Nepál na jaro 2018. Druhá pol. dubna, květen. Cca 3 týdny. Před rokem jsme byli u Everestu, tak něco jiného. Nechtěl by se někdo přidat nebo se přidáme my.

Petr
Pepa:

Ahoj Pepo,
Já bych se přidal rád, mám i nějaké vybrané treky, které by mě zajímaly.
Napiš mě na email [email protected]
a probereme to
měj se Petr

Hledám Křena, abych se cítil líp

K čemu proboha potřebuješ aby se k tobě s přítelkyní někdo přidával. To opravdu nedává smysl.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: