Spolucestování Asie/ Australie

Leden-únor 19 Kambodža-Laos-Barma, 50 plusminus

Míša

Ahoj, chystám se strávit leden+únor cestováním někde v teple, např. Kambodža-Laos-Barma. Líbí se mi i cestovat sama ale tentokrát chci zkusit najít někoho s kým bych zážitky sdílela, ráda se připojím i k nějaké partě. Jsem nekonfliktní, domluvím se, ráda chodím, jezdím na kole, ráda se potápím, ráda ochutnávám.  Snažím se zbytečně neutrácet ale ani extrémně nešetřím.
Kdo jste na tom podobně, ozvěte se!

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj, jsem na tom podobně. Laos, Kambodža jsem letos byl, ale natolik se mně tam líbilo, že mám v plánu se tam na jaře podívat znovu. Kdyžtak víc na [email protected]

Lenka
Honza:

Cauky! Mam v planu na zacatku unora vyrazit do Vietnamu cca na 14 dni, potom 14 dni Kambodza a zpatky do CR z Bangkoku. Nemam jeste presnej plan, takze se muzem domluvit 🙂

michala

AHOJ, JSEM HOLKA Z BRNA. HLEDÁM PARTÁKA NA CESTU LEDEN 2019 NA BALI. 3 TÝDNY CESTOVANÍ ,VÁLENÍ ŠNORCHLOVÁNÍ. 608859472

Marek
michala:

ahoj ja s kamosem letime od 20.1 do 14.2..uz mame letenky ale treba bysme na miste mohli neco podniknout spolecne..kdyztak napis

Stania
Marek:

Ahojky Marek,
 
kam presne letite do Asie? Mate Bali alebo i ine destinacie?
Dakujem za odpoved a prajem prima den.

Marek
Stania:

ahoj stano,letime na bali a tam se pak uvidi jake bude pocasi a podle toho se budeme ridit..co ty??vyrazis taky nekam do asie??

Stania
Marek:

Ahojky Marek,
 
kam presne letite do Asie? Mate Bali alebo i ine destinacie?
Dakujem za odpoved a prajem prima den.

ka

ahoj mam podobne plany na leden a unor 2019, urcite chci Barmu a pak se uvidi…mas na sebe prosim e-mail?diky…ka (35)

ka

ahoj mam podobne plany na leden a unor 2019, urcite chci Barmu a pak se uvidi…mas na sebe prosim e-mail?diky…ka (35)

Renata

Ahoj Míšo, chci taky vyrazit, ale můžu jen 3 týdny v únoru. Letos jsem byla měsíc v Kambodzi. Kdyztak mail: [email protected]

Lenka
Renata:

Cau Renco ! Taky mam v planu Vietnam a Kambodza. Letim ze Zelandu na zacatku unora.

Iva

Ahoj Míšo! Leden nebo únor mi naprosto vyhovuje. Ráda bych viděla i Vietnam. Klidně se ozvi na [email protected]

Jirka

Ahoj, poletim na tri ctyri mesice v prosinci ci lednu. Priorita je pro mne podivat se opet do myanmaru. Zbytek je mi jedno, podridim se. Jirka

Jirka
Jirka:

Doplnim email: [email protected]

Lenka

Caute! Na zacatku unora letim do Vietnamu, pak se presouvam do Kambodzi cca na mesic obe zeme. Zpatky bych chtela letet z Bangkoku,vychazeji nejlevnejsi letenky. Jeste nemam presnej plan. Pokud to ma nekdo podobne, ozvete se na [email protected]. a muzem se domluvit.
Krasnej den! 🙂

Lenka

Caute! Na zacatku unora letim do Vietnamu, pak se presouvam do Kambodzi cca na mesic obe zeme. Zpatky bych chtela letet z Bangkoku,vychazeji nejlevnejsi letenky. Jeste nemam presnej plan. Pokud to ma nekdo podobne, ozvete se na [email protected]. a muzem se domluvit.
Krasnej den! 🙂

Milos

Ahoj,někdo 30.ledna Pattaya?4.unora Sihanokvile?10.2.2019 Phonpen?12.2.Rangun?14.2.Ngwesaung beach. Pište     [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: