Spolucestování Asie/ Australie

Laos – první půlka února 2018

Petra (32)

Ahoj, hledám parťačku do Laosu (Vientiane, Vang Vieng, Luang Prabang, Tham Kong Lor, Champasak) v první půlce února 2018 (14-16 dní), s termínem nelze moc hýbat. Je mi 32, na věku nezáleží, spíš jestli si sedneme, shodneme se na programu a jestli si trochu zvyklá cestovat tímto způsobem (spíše low cost). Angličtina žádná sláva, ale nějak se domluvím :-), nejsem na noční život a adrenalinové zážitky, spíše na chrámy, přírodu a zvířata. Nemám moc času plánovat, spíš bych se domluvila na hrubém programu, koupila letenky a zbytek domluvila po cestě (přesuny busem). Piš na [email protected]. Petra

Zkušenosti čtenářů

Petra (32)

Změna na první půlku dubna!

Petra (32):

No zrovna Vang Vieng je na ty adrenalinové zážitky :-). Ale okolí je krásné. Taktéž Prabang je úžasný. Ale není duben už dost dlouho ? Jinak šťastnou cestu .
[email protected]

Petra (32)

Ahoj, první půlka dubna je ještě v pohodě, bohužel kvůli práci dřív nemůžu.

Rough Guide - Laos

Jezisek mi omylem prinesl noveho ceskeho pruvodce Laosu. Kdybys mela o nej zajem, tak se urcite ozvi na ondra.poutnik(zavinac)gmail.com
Ondra z Liberce

Petra (32)
Rough Guide - Laos:

Ahoj, průvodce už mám, ale děkuju!

Sirkka

Ahoj, ta první půlka dubna je jasně daná? Ráda bych do Asie (Thajsko, Kambodža, Laos) kolem Velikonoc, max 20 dní, pokud budou ještě vůbec letenky za slušnou cenu.
Jana

Petra (32)
Sirkka:

Ahoj, letenku ještě nemám, ale první 1-2 pracovní dny v dubnu potřebuju být v práci a nejpozději 20.4. potřebuji být zpět, kdyžtak mi napiš na [email protected]

gaKa
Sirkka:

ahoj Sirkk,
nějaký kontakt ne tebe?
Možná bychom se mohly domluvit na společné cestě do Asie
😉

Sirkka
gaKa:

Petra: ok, tak to se termínově asi moc nepotkáme 🙁
gaKa: kontakt na mě eoe zavináč centrum.cz 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: