Spolucestování Asie/ Australie

Hledám ženu 60+ do Thajska

Františka Marková

Jsem žena 66 let, angličtinářka, ještě trochu pracující, z Kolína.
S partnerem jezdíme na kratší cesty. Hledam ženu mě podobnou na cestu do Thajska v únoru na cca 3 týdny. Plán cesty mám navrhnutý od majitele cestovky, který tam cestuje už 25let.  Pocestovat, poznat zemi, jídlo, lidi, přírodu, také odpočívat. Fany

Zkušenosti čtenářů

Iveta Strašková

Dobrý den,pokud by nebyl věk problém(je mi 40let),ráda bych se k Vám na cestu do Thajska přidala. Dlouho už o tom přemýšlím a bohužel zatím není s kým :-). Jsem z Klatov-Plzeňský kraj. Můj mail v případě zájmu je:[email protected]. Hezký den. Iveta Strašková

Dagmar

Ahoj,
Rada bych se prihlasila. Je mi 65, sportovne dobrodruzne povahy ,se smyslem pro povinnout a sounalezitosti k druhym.
Dasa

Františka Marková
Dagmar:

Ahoj Daso, tak jste ctvrta. Puvodne jsem myslela jet ve dvojici ale dve dvojice taky je fajn. Vic bych to ale nevidela. Vek i vlastnosti se hodi. Diky. Ted mam kalup pred vikendovym vyletem ale v pondeli se ozvu. Jen mi jeste napiste odkud jste a jestli jste na skypu. Muj mail je [email protected]. Mejte se krasne Fany

Františka Marková
Dagmar:

Dášo, bylo by dobré, kdybych měla vaši mailovou adresu. Díky Fany

Zdenek
Dagmar:

Zdravim Daso,
Nase cesta do Thajska v unoru je stale aktualni, nase kolegyne hleda spolucestujici.
Pokud stale hledate ozvete se, napiseme si podrobneji. Psal jsem vice na tomto portalu.
Zdenek

Františka Marková
Dagmar:

Zdravím Dášo, neozýváte se a jsou tu další zájemci. Chystáme schůzku v Praze nebo v Kolíně. Ozvěte se prosím na mail [email protected]  i pokud nemáte zájem ať může jít náhradnice. Zdravím Fany

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: