Spolucestování Asie/ Australie

Hledám spolucestovatelku – podzim,zima 2017/18

Iva

Ahoj,hledám spolucestovatelku 40+(není podmínkou) na nějaký kombinovaný zájezd,poznávání – odpočinek,10-20dní max,v období listopad – únor,děkuji ,I.

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Ahoj Ivo,
také bych na podzim ráda poznala nějakou část Asie. Přesně jak píšeš – kombinace poznávání a válení :o) Kdyby teda nevadilo, že ještě nejsem 40+ :o)
Terka
[email protected]

Petra Brno

Ahojte, ráda bych vyrazila na Bali, taky poznávání plus moře, asi raději se během pobytu několikrát přesunout – nebýt jen na jednom místě. Co vy na to, holky? 🙂 Mějte se krásně, Petra

Zdenka

Ahoj holky, taky bych rada vyrazila na Bali. Muzu uplne kdykoliv, cim driv, tim lip.
Jen teda ziji v Dubaji, takze bych letela odtud.
 
Kdybyste mely zajem, muj email je [email protected]

Dana

Ahoj holky, rada bych se k vam pridala. Který termín by vám vyhovoval? Už jste se domlouvaly na něčem konkrétním? Já bych se k vám ráda připojila….

Martina
Dana:

Ahoj holky,
domluvily jste něco. Mohla bych se k Vám případně přidat ?
Martina

Michal
Martina:

Ahoj Marťo. Chystám se do Indie příští týden, konkrétně v termínu 27.9.-22.10. Váránasí je jedno z míst, které mám v plánu krom spousty dalších navštívit…jsem sám a zatím se mi nepodařilo sehnat nějakého spolusouputníka/ci. 🙂 Pokud by tě zajímal itinerář, tak bych ti ho zaslal do mejlu.
Michal, 33

Vasek

Od 12.1.2018  hledam partaka do indonesie na dva mesice. Mam tam domluveny moped za 20usdtyden. Projet si tam par sopek a ostrovu. Takze hledam nekoho koho nebudu muset na moped privazovat gumycukem a ma fyzicku na vyslapy, potapeni apd mailem: ptokes.v at gmail.com

Ve dvou na mopedu s baglama? V tom prisernem provozu? Indonesie je dost velka, mel bys aspon napsat, odkud chces vyrazet.

Jo a jeste v obdobi destu. To bude spis za trest.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: