Spolucestování Asie/ Australie

cesta do Číny Šanghaj

René

Zdravím  všechny  cestovatele a -ky . Jsem zde  nový a hned   žádost  – dotaz.   Najde  se několik, optimálně   6  cestovatelů,-lek     na poznávací  3 týdenní cestu do Číny  ve dnech  6.8.-26.8.2018. Moje  představa  je    cca  1 týden   procházet aglomeraci  Šanghaj  a 14 dnů  cestovat   po širokém  okolí  – jezero   Tai Hua , Xi-hu,  město Chang zhou  s prozkoumáním začátku  Velkého  kanálu, návštěva    měst Suzhou  a   Wuxi   a  pak  event   návštěva  Xi-an.
Předesílám, že je mi 66 let ,ale  cestovatelské zkušenosti mám dobré, pracuji  v zařízení sportovní mediciny – základní zdravotnické  vybavení a  ošetření zajištěno. Nevadí mi low cost  způsob cestování. Cca  5 měsíců  již  chodím na intenzivní kurzy čínštiny – tedy komunikace  v místě pobytu  bude  základně  ( tedy  velmi základně)   zajištěna  v čínštině  . Angličtina  je v Číně  dle mých  informací většinou nepoužitelná. Nechce se mi cestovat samotnému  – je to v mém věku  otravné.  Chci  alespoň rámcově poznat   nejenom památky, ale  i běžný život Číňanů. Za 3 týdny se toto  samozřejmě nedá  stihnout, ale  jakousi představu  získat  lze.
V případě zájmu prosím  dejte rychle vědět( letenky  ,  víza  atd.) Kontakt  na mne je  přes  web stránky http://www.kardiologie-camek.cz/. Rámcový  cestovní rozpočet na  požádání zašlu. Tak snad se někdo najde, cesta to může být zajímavá.

Zkušenosti čtenářů

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: