HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Spolucestování Asie/ Australie

Barma 2019

Pavla Vágnerová
Pavla Vágnerová

Hledám zkušeného spolucestovatele do Barmy, leden, únor 2019.3 týdny. Vím naprosto přesně, co bych chtěla vidět. Ale sama bych se v Barmě nedovedla orientovat. Proto hledám parťáka nebo parťačku, co by mi pomohli uskutečnit můj cestovatelský sen. Měl by někdo zájem?

mail: vagnerova.12@seznam.cz

04. 01. 2018, 09:12:05

Jestli se jedná o známá místa, tak jejich procestování je stejně snadné jako v Thajsku. Možná i snadnější, protože není tolik variant itinerářů. Jsou tam i oblasti, kde je cestování složitější, a mnoho oblastí, kam se jet nedá.

04. 01. 2018, 11:19:46
m.
m.

ak nikoho nenajdes, urcite chod sama, Myanmar je asi to najkrajsie a najbezpecnejsie v SAE, dostanes sa len po klasickych trasach, casti uzemia su kontrolovane armadou, niet sa coho bat, stretnes a zoznamis sa s mnohymi solo turistami/tkami. Vela stastia :-)

04. 01. 2018, 12:01:06
Tomáš
Tomáš

Já tam letím za měsíc, kdyby se chtěl někdo přidat.

13. 01. 2018, 10:43:19

Ahoj Tomáši, možná bych se přidala, vyhlížím letenky. Jestli chceš, napiš mi prosím víc o svých plánech na olg2@seznam.cz. Díky, O

15. 01. 2018, 10:28:33

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestování je nejlepší škola, tak studujme.
Sponzorováno