Spolucestování Asie/ Australie

BALI Vánoce 2018

martina

Ahoj, nechystá se někdo na Vánoce na Bali?

Zkušenosti čtenářů

Michal

Ahoj. Já bych moc rád na Vánoce vycestoval někam do exotiky a vrátil se až začátkem ledna. Bali je podmínkou, nebo by se dalo diskutovat i o jiné zemi?

Petra
Michal:

Ahoj, na Vánoce chci určitě taky někam jet, ideálně 22/12/18-2/1/19, plus mínus jeden dva dny. Nemám preferovanou destinaci, protože jsem skoro všude v JV Asii byla. Jsem VŠ, 39 let, [email protected]

martina
Michal:

Michale, tady je muj kontakt  na  email- [email protected] – určitě se můžeme o jiné zemi pobavit, ale Bali je můj sen… 🙂

Radka
Michal:

Ahoj Michale,
mám koupené letenky na termín 10.12-2.1. do Malajsie. Na program je tak nějak úplně všechno – příroda, města i pláže. Pokud by tě zajímalo víc, můžeš mrknout na můj inzerát o pár postů dál, nebo mi napsat na [email protected].

Vojta

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda jste se nějak více domlouvali? Mám v plánu přes svátky zmizet a Bali zní hodně dobře, vždycky jsem se tam chtěl podívat….předem díky za reakci….:-)

Gabriela
Vojta:

ahoj, uz Vas je vice na vycestovani nebo stale singl hledate? Diky za odpoved

Vojta
Gabriela:

Ahoj, nikdo se mi neozval….takže hledám vycestování single…… 🙂

Gabriela
Vojta:

ahoj, uz Vas je vice na vycestovani nebo stale singl hledate? Diky za odpoved

Diana

Ahoj, chystam se od pristiho mesice opet na nekolik mesicu na Bali. Partacka mi prave odrekla, a tak hledam nejake lidicky na spolecne vylety, prochazky, kavicky a parby. Mam na Bali sice nejake zname, ale obcas si rada promluvim s nejakym rodilym Cechem 🙂 Tak dejte vedet, jestli by mel nekdo zajem se potkat! Jinak krasny vecer preji! 🙂

silvie
Diana:

ahoj, mam vybrany let 16.11. z prahy s navrayem 27.11. ..musim do prace
rada si zaspolucestuji s batohem na zadech. jeste jsem na bali nebyla 😉

silvie
silvie:

reakce prosim na msg sisa melisa zlin, nebo 732320634

silvie
silvie:

reakce prosim na msg sisa melisa zlin, nebo 732320634

Marek
Diana:

ahoj my se tam chystame v pulce ledna a v pulce unora zase domu..a jedem poprve tak bysme se jiste radi potkali kdyz jeste budes na miste..

Martina

My už jsme se našli ….

Martina

My už jsme se našli ….

Martina

My už jsme se našli ….

Ondra

Je tu ještě někdo kdo by rád přes svátky vycestoval někam za exotikou?
 
Ondra

luci
Ondra:

Ahoj Ondro,
je 🙂 Napises e-mail?
luci

Ondřej
luci:

Ahoj, letím 15.12.-30.12. na Srí Lanku, letí taky někdo??? O.

Ondra
luci:

Luci tvuj e-mail?

Milan

…letenku ještě nemám, ale vánoce a Nový rok cca do 10.1. bych chtěl strávit někde v teple. Jsem sám 47 let (pohodář).
mail: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: