Spolucestování Asie/ Australie

Asie únor/březen

Lukáš

Ahoj lidi, hledám někoho kdo by rád podniknul cestu někam do jihovýchodní Asie nejlépe únor/březen alespoň 3-4 týdny. Země je na domluvě. Myslel jsem původně na Indonésii, ale po výbuchu sopky nevím jestli je to úplně to pravé. Mám už procestované Thajsko a Vietnam, takže zkušenosti s Asií mám.

Zkušenosti čtenářů

Hanka

Ahoj Lukáši, ráda bych jela kamkoliv do Asie, třeba Srí Lanka, mohla bych v únoru, dva týdny. Tři už by byl asi problém… Pokud máš zájem ozvi se mi na [email protected]. Díky.

Tom

ahoj Lukáši,
na Srí lance končím cestování cca v půlce března a pak cca týden bych se chtěl potápět a udělat si AOWD kurz .. nejspíše v oblasti Unawatuna, takže pokud tam budeš a nebude s kým jít na pivo nebo pod vodu či kurz potápění, tak se ozvi 🙂
Tom, kontakt:wingo[zavinac]email[tecka]cz

Mirka

Ahoj Lukáši, já bych mohla v březnu. Moje myšlenka tedy byla Vietnam, ale koukám, že už jsi tam byl. Další variantou, co bych chtěla navštívit je Kambodža.

Lukáš
Mirka:

Ahoj, už jsem psal i pod Tvůj příspěvek napiš mi prosím na email: [email protected]
@Tom uvidím jestli se vůbec vypravím a kdyžtak bych dal vědět.

Mirka

Ahoj Lukáši, já bych mohla v březnu. Moje myšlenka tedy byla Vietnam, ale koukám, že už jsi tam byl. Další variantou, co bych chtěla navštívit je Kambodža.

miija

a co konec brezna a prvni pulka dubna?:)

Lukáš
miija:

Ahoj, už mám domluvený Vietnam na březen.

Lucie

Ahoj, mám stejný plán odlet nejlépe 28.2 můžeš napsat na mail? [email protected] 🙂

Lucie

Ahoj, mám stejný plán odlet nejlépe 28.2 můžeš napsat na mail? [email protected] 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: