Spolucestování Asie/ Australie

4 tydny – leden/unor – Sri Lanka, Filipiny, Thajsko..?

Renata

Ahoj, chci na 4 tydny do tepla, mezi pulkou ledna – koncem unora, treba vyse zminene zeme, ve vyberu byla i Kena, Zanzibar, Dominikanska republika, Maledivy… Nemelo by to stat balik, tak spis cesta bliz stylu batuzkar. Pobyvala jsem delsi dobu v Australii a Mexiku, celkem pul roku cesta NZ-Australie-zapad USA, rada chodim pesky. Tahle cesta ma byt hlavne ale relax, neco videt, ale nikam se nehnat, kdyz se bude nekde libit, zustat treba tyden, uzit si slunicko, more, prirodu.. Je mi 45, vetsinou si rozumim spis s mladsima lidma, ale zalezi, hledam nekoho nekonfliktniho, nemusime ani travit veskery cas spolu, uvidime podle domluvy. Piste kdyztak prosim na: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Renata

Doplnuju k predeslemu – mam letenku, nakonec z toho vysla Kambodza. 19.1. do Siem Reap, pobyt tam 3-5 dni, dal se uvidi, zatim prohlizim moznosti. Pravdepodobne presun po zemi k mori, mozna pres Cardamom Mountains, prip. nejake dalsi zastavky. Urcite porad plati, ze dulezity je more – asi i nejaky mista na pobrezi a pak hlavne nejaky/e z min navstevovanych ostrovu, kajak, snorchl, relax. Ze Siem Reap odletam zpatky 15.2. Jestli se nekdo chysta na neco podobneho a mel by chut se potkat, ozvete se. Bydlim v Praze a hledam asi spis spolucestovatelku 🙂 [email protected]

🙂

Ondra poutnik

Ahoj Renato,
hledam spis partacku na dlouhodobejsi cestu behem zimy napr.  Andamany nebo treba Filipiny nebo Madagaskar. Asii mam procestovanou, ale v Kambodzi jsem jeste nebyl a rad bych ji videl.
Mam jedine omezeni: Chci byt zacatkem dubna v Peru, kde mam naplanovany mesicni trekking.
Ja uz skoro 47 let. Nevyhledavam turisticke cile, ale zazitky na ceste a tak cestuji lowcost. Na plazich byvam spis mene, abych si maximalne uzil snorchlovani, ikdyz surf nebo kite bych se urcite rad naucil. Kdyztak napis na ondra.poutnik(zavinac)gmail.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: