Spolucestování Asie/ Australie

3-6-12+ měsíců v Kambodji od 2018

Michael

rozhoduju se mezi JAR  a Kambodjou. Pokud bych zvolil K., chci to pojmout jako pokus o trvaly pobyt. Z pocatku zit na levnych ubytkach a rozkoukavat se, idealne na jih k mori..Nejsem turista,nehonim zazitky a nebudu se honit za praci. Chci uzit slunce, plavat, prochazky mestem, prirodou.
Pokud by chtel nekdo zit podobne a nebo se jen na cas pripojit,sdilet nocleh,pokoj,zahrat karty..byt kamos(ka) nebo nezavisly clovek, jsi vitany.
Letenku lze sehnat za 10 000, pronajem postele od 1500 kc (mesicne), pokoj pro dva od 3000..vizum na rok cca 10 000 kc…takze se skromnosti a neakym nasetrenym obnosem..
je mi 33
diskutovat muzeme zde, nechci opakovat xxkrat neco..
jinak na messengeru „Michael Taknejak“
whatsapp: +44 7511 592 880

Zkušenosti čtenářů

Ruda

šel bych do toho s tebou,na zkoušku cca. na pul roku.Osobně preferujiKambodžu.Ještě není tak turisticky zprofanovaná,žil jsem pár měsícú v Thajsku ale tam už vládne turistický byznys.Ty se, podle volačky, zdržujež v Anglii,já přebývám v Rakousku.Ted jsem momentálně na nějaký čas v česku a mám omezený přístup na net.Takže pokud ho používám tady v česku, jdu do wifi zony.Pokud bys měl zájem se pobavit přes whatsapp,napiš prosím v jakém čase,abych byl připravený.mob.+420 724 560 761,skype:ruda.popek

Ruda
Ruda:

Neozval ses.Nebudeš plán realizovat?mail:[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: