HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Spolucestování Amerika

Velká cesta na 7 měsíců Střední + Jižní Amerika, odjezd v 9/2018

Radek
Radek

Už mě přestalo bavit jezdit na krátké cestovačky na 3 až 4 týdny a počítat každý den, aby se vše stihlo. Shodou okolností mě to už přestalo v práci bavit a chci si užít konečně onu vysněnou Velkou cestu, kdy konečně nebude čas furt šlapat na paty. A nechce se mi jet samotnému. Proto hledám parťačku nebo parťáka na Velkou cestu po Střední a Jižní Americe, která by měla trvat přibližně 7 měsíců. Začít bych chtěl na Yukatánu a pomalu pokračovat na Jih, zastávka ve Venezuele, poté směr Peru, Bolívie Paraguay Uruguay, Argentina. Styl low cost, nalehko s malým batohem a přesuny zejména lokálními busy (které jsou proti těm asijským velmi pohodlné). Trekování jen mírně pokročilé. Je mi 30 let a snad i pohodář, se kterým je prý i občas sranda. Rozpočet na cestu plánuji přes palec na 250 000 Kč na jednoho. Budu se těšit na odpovědi. Jedler@seznam.cz

12. 03. 2018, 22:45:29
Jenda
Jenda

tak to je pech !! přesně toto jsem promýšlel před 11 lety. Ale neměl jsem tolik peněz, tak jsem nakonec, před 10 lety, jel jen Patagonie - Caracas. Něco přes 4 měsíce. Kdybys chtěl nějaké info, klíďo se ozvi, něco jsem i sepsal...

14. 03. 2018, 11:18:37

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Miluju časová pásma, člověk nemusí ani chlastat a cítí se jako debil.

VYBAVENÍ NA CESTY

Sponzorováno