HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Spolucestování Amerika

USA leto 2018 | zhaname 2 kusky

Tomas
Tomas

Zdravim,Sme 2aja 28rocny chalani a chceme ist v lete do USA na 2-3 tyzdne a zhaname este 2 kusky (pohlavie nezalezi ale pls fakt nie parik) nech sme 4 co je najlepsie ci uz je to koli autu , ubytku atdCo sa tyka datumu a trasy vieme sa prisposobit . Datum by bol pre nas idealny koniec juna , zaciatok jula (je to skoro ja viem) avsak vieme sa prisposobit v podstate az po september.Plan trasy sa skladal z nasledovnych moznosti:1/ east coast NY,DC,Boston,Miami + random2/ west coast SF,LA,LV,GC + randomalebo 3/ nejak sfuknut to najlepsie z oboch coastov :) -zalezi na ako dlho sa pojdeale taktiez dohoda mozna bez problemov.Piste kludne sem , budem to sledovat , ale fakt len seriozny zaujem , ziadne take ze teraz vygooglis kde je amerika a aha mozno by som siel :D , ak zozenieme 2 kusy a zhodneme sa na datume/trase tak sa ide , diky moc :)

26. 04. 2018, 23:26:42
Radek
Radek

Zdar, jestli to je furt aktualni napis pls podrobnosti na rabos23@gmail.com. Je mi 23 a umim se prizbusobit.. :)

29. 04. 2018, 23:27:56
Silvi
Silvi

Ahoj, jestli je to stale aktualni tak mi dej vedet vic info co mate v planu - mesta/parky, cas/rozpocet. Klidne bych jela pres celou route 66 na obe pobrezi cca 2 mesice. silvusaak@gmail.com Diks!

04. 05. 2018, 19:50:41
Lenny
Lenny

Ahoj kluci,

je tento příspěvek ještě aktuální?

Já bych totiž tohle léto strašně ráda jela do Ameriky, už to chci dlouho. Lákalao by mě to projet od západu na východ, město i příroda. O cestování ráda píšu a občas něco sdílím, takže to by ti nemělo vadit. Jinak si myslím, že jsem přátelská, pro každou srandu a spolehlivá. To hledám i u spolucestovatelů. :)

Dejte vědět, zda je to aktuální, a pokud ano, třeba bycom se domluvili.

Napište mi kdyžtak na email: tweety.l@seznam.cz

05. 06. 2018, 20:04:41
tereza
tereza

ahoj jsme 2 holky  a hledame taky 2 partaky na USA termin od 23.9. do 11.10. v pripade zajmu piste na terezanika@seznam.cz

12. 07. 2018, 13:46:54
Jakub
Jakub

Ahoj, také sháním partu do USA. S jednou uz jsem byl domluvený, ale nakonec jeli už v říjnu a ja mohu az od poloviny září. Kdyby jste nekdo mel misto napiste mi pls.  Jinak jsem Jakub je mi 21 a nejake zkušenosti s cestovanim uz mam :) Kuba1.2@seznam.cz

18. 07. 2018, 10:48:34

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Při cestování poznáš i sám sebe.
Sponzorováno