Spolucestování Amerika

Střední Amerika – low cost

Vašek

Zdravím cestovatele na vlastní pěst. V termínu 19.4.2019-8.5.2019 bych se rád vydal do jedné z těchto zemí : Bolívie, Peru, Panama, Kostarika, Guatemala, Mexiko, příp. i jiné – záleží, až padnou letenky za přijatelnou cenu. Kdo by se chtěl přidat, nebráním se tomu, mám procestovanou značnou část Asie a rád bych se tentokrát vydal na druhou stranu. Ideálně spolucestující s částečnou znalostí španělštiny, i žena či dívka štíhlé postavy je vítána. Domluvím se anglicky, německy, rusky a pochopitelně česky. Jsem nekonfliktní, samostatný. Nevydržím se dlouho válet na plážích, ale zajímám se o památky, moře, život na vesnicích, treky v džungli, prostě dobrodružná cesta. Termín je volen s ohledem na využití svátků – Velikonoce, 1. a 8.5., je možno o pár dnů rozšířit.

Zkušenosti čtenářů

Molly

sounds good… what is your email pls? I am in the same boat…seen Asia a bit and considering CA… thx

Karel

Vašku , můžeš sem dát mail , nebo mi napsat ?
Jel bych rád Panamu – Kostariku . Letenka Mnichov – Panama City na termín 19.4. – 11.5. je za slušných 13000 kč. Pokud by bylo možný jet na 4 týdny, přidal bych i Nicaraguu .
Karel – 47 let , Náchod  – [email protected]

Vašek
Karel:

Ahoj Karle, napsal jsem Ti do mailu

Petr

Zdravím,nekdo listopad nebo prosinec do Chile?

Radek

Teď se dají koupit letenky Porto-Panama-Mnichov s příručákem za osmičku u Air Europa (2/19-6/19). Do Porta se dá dostat za pár stovek Ryanairem z Norimberku a při té příležitosti si Porto prohlídnout.
Mám na to zálusk na březen až v první polovinu dubna, ideálně cca 14 dní. Tam bych to viděl na půjčení auta a přesouvat se, tak by se mi také hodilo, kdyby se někdo přidal.
Kdybyste se chtěli někdo domluvit, tak jsem na rr(zavinac)seznam.cz

Vašek
Radek:

Radku, taky jsem si ty letenky koupil 🙂

Radek
Vašek:

No, já ještě ne. Stále váhám, jestli nepočkat na jinou destinaci. Případně, zda se někdo přidá. Půjčovat auto jen pro sebe na dva týdny se mi úplně nechce (i když je pravda, že zrovna v Panamě to nevyjde draho). Konec dubna a květen, kdy letíš ty, je pro mne už moc pozdě.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: