Spolucestování Amerika

Peru, Bolívie, Ekvádor v létě

Jana

Ahoj,
hledám parťačku na cestování po J Am., někoho pohodového, kdo preferuje přírodu před městama, s cestovatelskými zkušenostmi a ve věku 20-30 (ať máme co nejvíce společného). Plán je zatím Peru, Bolívie, možná Ekvádor a Galapágy nebo něco dalšího (třeba Nicaragua..?) od začátku července do konce září.. 🙂
 

Zkušenosti čtenářů

Nikola

Ahoj, hledám někoho kdo by během července vyrazil na poklidné a neuspěchané objevování Korsiky. Střídání moře a treků. Je mi 24 a jsem z Brna, takže upřednostním brňáky.
Podrobnou představu napíšu do mejlu. Kdyžtak piš na [email protected]

Jana

Ahoj Jani, taky mám v plánu Peru a Bolivii, mám na cestování cca měsíc a půl, od půlky července do konce srpna. Možná bychom mohly dát část plánu dohromady. Cestovatelské zkušenosti mám, byla jsem v Austrálii, na Zélandu, v Asii a minulý rok 2 měsíce v Kanadě. Rozhodně preferuji přírodu, ráda bych šla nějaké treky a trochu poznala krásy Cordiler 🙂
Budu ráda, když se ozveš, Janca

Jana:

Ahoj Jani,
jsem ráda, že jsi napsal, akorát se mi mezitím trochu změnily plány (zkusila jsem si podat žádost a bez očekávání jsem dostala víza na Zéland) a to léto je teď trochu nejisté. Určitě můžeme zůstat v kontaktu (e-mail?, FB?), a kdybych se nakonec rozhodla jet ještě v létě do J AM, tak bych Ti hned napsala.
Zatím ahoj,
Jana

Eva
Jana:

Zdar Jančo.
chystám se o letních prázdniních taky do Jižní Ameriky. Plánuju vyjet ve druhé polovině července a čas mám teoreticky do začátku září, takže časově se střetneme. Číhám pomalu na letenky a rozmýšlím co a jak. V Peru jsem už byla před 3mi lety a byla jsem naprosto nadšená. Chtěla bych navštívit teď hlavně Ekvádor a Galapágy. Přemýšlela jsem i o Bolívii a některých zemích Střední Ameriky…. Je to težký rozhodování když je tam všude tak úžasně. Pokud je to pořád aktuální, zanech mi tu svůj mail a můžem se třeba domluvit alespoň na části cesty.

Monika
Eva:

Ahoj Evi, ráda bych letos o letní prízdniny do Peru, Ekvádoru, na Galapágy…mám volno od 1.7. do 26.8.2018…jestli tě to osloví, napiš na [email protected].Díky!!!

Eva
Jana:

Zdar Jančo.
chystám se o letních prázdniních taky do Jižní Ameriky. Plánuju vyjet ve druhé polovině července a čas mám teoreticky do začátku září, takže časově se střetneme. Číhám pomalu na letenky a rozmýšlím co a jak. V Peru jsem už byla před 3mi lety a byla jsem naprosto nadšená. Chtěla bych navštívit teď hlavně Ekvádor a Galapágy. Přemýšlela jsem i o Bolívii a některých zemích Střední Ameriky…. Je to težký rozhodování když je tam všude tak úžasně. Pokud je to pořád aktuální, zanech mi tu svůj mail a můžem se třeba domluvit alespoň na části cesty.

Radim
Eva:

Ahoj Evo, moje představa je zatím trochu posunutá časově, polovina června až konec sprna, postupně Ekvádor, trochu Peru (C. Blanca a C. Huayhuash), Bolívie. Ale zkus napsat a uvidíme, jaký je průnik našich představ. Můj email: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: