HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Spolucestování Amerika

Národní parky a západ USA 2019

Jana
Jana

Chtěla bych si příští rok splnit sen a projet parky a západ USA a tak touto cestou hledám někoho, ke komu bych se mohla přidat.Jsem ze Severní Moravy, je mi 59.Zkušenosti s cestováním mám.  markovaja@seznam.cz

09. 11. 2018, 20:03:10
Jana V.
Jana V.

Jsme s manželem  54 a 55 dva, kteří také shánějí někoho na cestu po převážně NP západu USA. Možná se ještě přidá dcera nebo kolegyně z práce. Původně jsme měli v úmyslu pronajmout si karavan s řidiči na usroute, což by ale znamenalo 6 lidí, aby cena za 21denní klasický okruh s Yellowstonem vycházela na cca. necelých 40 000Kč./včetně řidičů, ubtování v karavanu a vstupů do NP.K tomu je ještě třeba připočítat letenktu a vízum.  V případě nižšího počtu jsem objevila agenturu, která se  zabývá zprostředkovánímauta, ubytování se snídaní a vstupů do NP. Při počtu dvou lidí v autě b to s letenkou vcházelo na 55 000 Kč + plus benzín. Z důvodů snížení nákladů a také faktu, že já jsem neřidič a manžel b byl jediným, kdo by musel odřídit celou trasu, hledáme další zájemce,především takové, kteří by byli ochotni občas sednout i za volant. Bohužel jsme ale omezeni na termín v době letních prázdnin, od 30.6.-25.8. Pouze v tomto období můžeme plánovanou trasu uskutečnit. Pokud byste měla zájem se připojit, můžete mě kontaktovat na: vozabova@oahshb.cz.

11. 11. 2018, 16:23:07

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nelituji žádného dne, kdy jsem byla na cestách!
Sponzorováno