Spolucestování Amerika

Mexico

Jindra

Mám v úmyslu cca koncem listopadu či v prosinci vyrazit do Mexika asi na 20 dní, uvítám parťáka či parťačku, možná bychom si mohli pučit auto, trochu památky, trochu pláž atd. Je mi přes šedesát.

Zkušenosti čtenářů

Marie Hrádková

Dobrý den, také bych jela do Mexika, už jsem tam jednou byla, ale dávno, které lokality byste chtěl navštívit?
Majka

Jindra
Marie Hrádková:

Majko můj e-mail je [email protected], ozvi se.

Olina

Přidala bych se, ale jen přes vanoce a leden, šlo by to?

Jindra
Olina:

Ahoj Olino,
Zrovna včera jsem se dostal k dalším informacím, není na škodu opsat něco taky od cestovek.
Ale pokud Ty budeš mít další návrhy, můžeme to samozřejmě projít. No jednalo by se asi o přílet do Mexico city, tam si půjčit auto, a pak např. Teotihuacan, Taxco, Puebla, Oaxaca, Sumidero, Monte Alban, Zipolite, Palenque, Merida, Chichen Itza, Tulum a zpět do Mexico City. Letenka by koncem listopadu vyšla na asi 22500Kč. S ubytováním v 3 hvězdičkových hotelech a s půjčením auta by neměl být velký problém, oboje se pohybuje kolem 500/den. Jsou tam neomezené kilometry.
Takže by to mohla být pěkná dovolená, myslel jsem na asi 20 dní.
Odkud jsi, a měla bys zájem? Já bydlím v Praze.

Olina

Přidala bych se, ale jen přes vanoce a leden, šlo by to?

Jiří

Ahoj Jindro. Můžem se spojit přes mail a napsat si více? Jirka 55 let
[email protected]

Jiří

Ahoj Jindro. Můžem se spojit přes mail a napsat si více? Jirka 55 let
[email protected]

Karel

Zabalím a v prosinci, alespoň 2 týdny, směr karibská oblast. Mexiko je také středem mého zájmu, ale jelikož kupuju letenku super last za pár peněz, tak rozhodne aktuální nabídka. Jestli se Ti tenhle scenář líbí, tak se ozvi [email protected] . Parťáka zatím nemám, sehnat flexibilního dobrodruha je trabl. Ale i solo trip má svoje.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: