Spolucestování Amerika

Jižní Amerika od dubna 2019

Filip

Ahoj, chtěl bych přibližně od začátku dubna projet pár států v Jižní Americe, rád bych se držel spíše v teple, takže to primárně vidím na země blízko rovníku – Kolumbie, Ekvádor, Peru a Bolívie. Čas mě až tolik netlačí, spíš mě limituje počasí, nerad bych byl v zimě (proto si nejsem moc jistý Argentinou), nemám na to s sebou vybavení přiletím nejšpíš z Austrálie nebo Nového Zélandu. Beru klidně doprovod jen na část cesty, nemusí to být nutně na celou dobu, zájemcům rád poskytnu další info.
Stručné o mě, za chvíli mi bude 30, momenttálně se už několik měsíců pohybuji v Asii, před Jižní Amerikou chci ještě projet Austrálii a Nový Zéland. Obecně zbytečně na cestách bezhlavě nerozhazuju, spíš se snažím držet rozumného budgetu, ale ne na úkor zážitků a atrakcí. Víc asi na vyžádání.
Koho hledám? Ideláně někoho, kdo se toho nebojí a chce něco poznat, má smysl pro humor (ten je dost důležitý). Je mi jedno jestli muž nebo žena, nehledám lásku na celý život 🙂 Ale musíme si sednout a na rovinu říkám, že jsem hrozně ukecanej a někomu to může lézt na nervy.
Pokud to někoho zaujalo, tak stačí napsat na [email protected]
Mějte se fajn, Filip

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: