Spolucestování Amerika

hledám parťačku do Bolívie, Peru a okolí (letos)

3 hmoždinky v kanálu

Hledám parťačku na 1 – 2 měsíce do Jižní Ameriky. Byl jsem tam dvakrát, bylo to úžasný a nyní chci probádat hlavně Peru, Bolívii a možná něco okolo.
V Peru projít Duhové hory, Lares trail, Inca trail, Cordillera Huayhuash, videt Titicaca a pozůstatky starých civilizací.
V Bolívii pak Sucre, Potosí, La Paz, Altiplanu, Isla del Sol apod.
Podívejte se na fotky, je to tam všude nádherný! A chci hodně chodit. Opravdu hodně. Sem tam na nějaký vrchol, bude-li stát za to. Taky rád plavu v ledovcových jezerech – to je ten nejúžasnější pocit, co v horách můžete mít. Jakékoliv další šílené věci vítám.
Rád se podívám i do civilizace, ale primárně chci strávit čas někde v horách. Preferuju co nejmenší zavazadla – tj. mít rozměry malé, ale kvalitní a vybavení. Nic není fixní, rád se místo podrobného plánování rozhoduju v reálném čase.
Kdy? Klidně za 2 týdny nebo na jaře. Jsem bez jakýchkoliv závazků (mám vlastní byznys plně přes internet), takže si čas udělám kdykoliv a na jak dlouho chci. Ale čím dříve, tím lépe:)
A koho hledám? Nejlépe slečna, které je blízký můj minimalizmus, má smysl pro humor a hodně vydrží a budeme si rozumět. Tak snad někdo ještě zůstal:D
Pro představu je mi 31 let a žiji ve středních Čechách

Zkušenosti čtenářů

Klarka

Zdravím plaveckého nadšence ledovcových jezer,
a hned na začátku s Tebou musím souhlasit, že neexistuje nic úžasnější než koupání v mrazivé vodě obklopené nádhernou přírodou.
Moje toulavé boty by také rádi probádaly Peru a obecně Jižní Ameriku. Ještě jsem tam nebyla, takže teprve prozkoumávám možnosti. Ale v těchto destinací je spíše zapotřebí umění spontánnosti a mít dobrou vůli nežli nějaký podrobné plány. Chápu, že v tomto počasí se člověku chce, co nejdříve odjez za sluncem, ale já mohu vyrazit až v září. Ale za to jsem pak časově flexibilní. Budu končit práci a do nové nehodlám jen tak brzo nastoupit =) Představuju si tak 4 až 6 týdnů, ale jsem schopná vyjednávat.
Srdečné pozdravy do středních Čech posílá jedna27 letá slečna z Anglie, kde momentálně žije.
([email protected])
 
 

Janča

Ahojky,
také se chystám vyrazit do Jižní Ameriky, především Peru a Bolivie a jak píšeš, můj cíl je hlavně utéct do místních hor, trekovat kolem bolivijských sopek či si na nějakou vylézt. V podtsatě většinu treků, o kterých ses zmínil, jsou taktéž v mém plánu, tak to můžeme zkusit dát dohromady.
Chystám se tam v červenci do konce srpna. Je mi jasné, že to je možná pozdě, každopádně pokud by ti to přes léto nevadilo, jsem holka se smyslem pro humor, která nemá problém vyjít s kýmkoliv. Nabráním se ani osobnímu setkání 🙂
Bydlím v Praze, ale jsem holka z Moravy jen o rok zkušenější 🙂

3 h. v k.
Janča:

Čau, není pozdě 🙂 Když mi napíšeš na email pod profilem nebo napíšeš svůj email, vysvětlím ti současný stav

Adéla

Tak nevím, jestli tu ještě někdo zbyl, ale zkusím to. Také bych ráda vyrazila do Peru a nemám momentálně žádného parťáka. Bohužel já mohu až v období říjen- listopad na cca 4 týdny. Chtěla bych udělat nějaký okruh po Peru a pokud se to stihne, tak se mrknout i na Bolívii. Zajímá mě taky nejvíc příroda a hory, ale se ráda podívám i do města za nějakou to kulturou. Nějaké menší zkušenosti s cestováním už mám a nebojte, detailní plánování cesty taky moc nemusím. Z větší části plánuju až na místě 😀 ale zase nejsem nějakej blázen, co se chce sám ztratit někde v cizích horách… Takže tak nějak… Vše s rozumem 😉
Kdyby se mnou teda někdo chtěl jet, napište mi! Nejlíp třeba hned tři emaily, ať se to neztratí  😀
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: