Spolucestování Afrika

Tanzanie 8-9/2012

Tereza

Ahoj, ráda bych v létě 2012 (srpen, září) vyrazila do Afriky, nejlépe Tanzanie (safari, Kilimanjaro, Zanzibar) a hledám spolucestovatele. Nejradši na vlastní pěst. Přesný plán cesty ještě nemám, podřídím se. Tereza

Zkušenosti čtenářů

ahoj

Ahoj, já bych jel v září, nejlépe letět přímo do Arushy a odtud udělat safari do NgoroNgoro, NP Arusha a potom třeba i trek ke Kili. Jak máš plán cesty Ty? Díky, Zdenek

Jana
ahoj:

Ahoj, také bych se ráda k někomu přidala :)Můžete mi poslat bližší info na mail?? Zdeňkův plán zní skvěle 🙂

zdenek
Jana:

Ahoj, pro mě jsou primární národní parky a příroda. Napiš mi na email [email protected] a domluvíme se. Můžeme se taky sejít v Praze. Děkuji, Z.

ahoj:

Ahoj Zdenku, plan jeste nemam, ale spis parky na severu. S tim Kili nakonec nevim, je to celkem masovka a nechce se mi za to davat tolik penez. Chtela bych trochu hory, trochu safari a nakonec Zanzibar. Mas uz s Tanzanii zkusenosti?

zdenek

Ahoj, já na Kili nemusím, jen pod horu. Pro mě jsou primární národní parky a příroda. Zatím zkušenost nemám. Ale určitě mi napiš na email [email protected] a domluvíme se. Můžeme se taky sejít v Praze. Děkuji. Ahoj

Tereza
ahoj:

Ahojky,
letím 22.12. do Tanzanie, parky, safari, poté výstup na Kilimanžáro (cca 8 dní) a posledních 5 dní přelet na Zanzibar…
Kdo by měl zájem, dejte vědět!
Už jsme čtyři.
Cena celé expedice předběžně spočtená na cca 80 tisíc.

Filip

Ahoj, taky bych rád vyrazil projet afriku, je to můj dlouholetý sen. co se sejít a domluvit se? Filip 30

Tereza
Filip:

Ahoj Filipe, jo muzeme se klidne domluvit. Napis mi kdyztak na mail. Te

Josef

Ahoj, my už jsme tři a hledáme čtvrtého do party na srpnovou cestu po Tanzánii, Zanzibaru a případně Keni. Na Kilimanžáro teda lézt nehodláme, ale hlavní jsou národní aprky a místní kultura 😉
Kdyžtak se ozvi na mail [email protected]
Josef (23)
PS: Jeden z nás už je zkušený cestovatel

Tereza
Josef:

Ahojky,
letím 22.12. do Tanzanie, parky, safari, poté výstup na Kilimanžáro (cca 8 dní) a posledních 5 dní přelet na Zanzibar…
Kdo by měl zájem, dejte vědět!
Už jsme čtyři.
Cena celé expedice předběžně spočtená na cca 80 tisíc.

Tereza

Změna, odlet 22.12.2012, přílet 13.1.2013… Bližší info do mailu…

Markéta

Ahoj, v září plánujeme s kamarádkou cestu do Tanzanie a Zanzibaru na cca 3 týdny. Máme zájem navštívit národní parky Serengeti a Ngorongoro (cca 4 dny), procestování země a návštěva Zanzibaru (5 dní). Byl by někdo z Vás schopný odhadnout náklady na tuto cestu bez letenek? díky

Gabina
Markéta:

ahoj jedeme totez v rijnu na 3tydny. letenka 15000kc, safari jsme zatim usmlouvali na 120usd/osoba/den a chceme 10dnu.tak snad se do 50 000kc vejdem anebo taky ne..clovek tam nejezdi casto,tak at to stoji za to!

Marketa
Gabina:

Zdravím Gábino. Díky za odpověď. 120USD je krásná cena. Mohla byste mi napsat, u jaké CK, CA, či jinde se Vám to podařilo usmlouvat? Můj email je [email protected] nebo to napište sem. Děkuji

Vláďa
Gabina:

Ta cena se mi taky moc líbí. Mohl bych též poprosit o info případně link na CA? [email protected] díky moc

Maria
Gabina:

Ahoj Gabino,uvazujeme s priatelom sa v rijnu do Tanzanie tiez podivat. Prosim ta, napisala by si i mne, kde ste si usmlouvali Safari za takuto cenu? Moj email je: [email protected] Dakujem.

Ivana
Gabina:

Ahoj Gabino, take se chystame do Tanzanie. Muzesmi prosim napsat na mail jmeno cestovky, pres kterou jste objednali safari? mozna naivne jsem si myslela, ze si nic dopredu nemusm objednavat a na miste si najmeme mistniho pruvodce nebo pujcime auto? diky moc za odpoved. Ivana

Láďa

Ahoj Gabino,mužeš mě prosím říc s kým letíte za 15t.
zdá se mi to za velice slušnou cenu. Chystáme odlet na půlku října a návrat zkraje listopadu(cca tři týdny).
Jinak máme v plánu dva týdny parky a jeden Zanzibar.
Zanzibar asi nakonec, ale ještě nevim jak tam bude probýhat migrace zvířat.Diky za odpověď a zdraví Láďa.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: