Spolucestování Afrika

Namibie, Botswana – léto 2013

Petr

Najdou se nějací lidé, kteří by měli zájem jet do Namibie a Botswany, prípadně do Jižní Afriky? Uvažuji, že bych tam vyrazil v červenci – srpnu 2013. Ideální je půjčit si auto, bohužel však nejsem řidič, tak bych se rád k někomu přidal. Nejraději bych jel na celé dva měsíce, ale klidně pojedu i na měsíc. Petr (39 let)

Zkušenosti čtenářů

Nikola

Ahoj 🙂 Ja bych jela moc rada, ale auto nemam tedy..
A taky by to zalezelo na financich..? Kazdopadne po takovymto vyletu uz delsi dobu touzim
NIkola

martina

Ahoj, podobnou cestu si plánuji, jen…. nemohu v létě, vyhovuje zima – jaro – zima, max. jsou 3 týdny a tomu odpovídá zkrácení cesty na Namíbii a část Botswany – Okawango, nebo jen Namíbie autemz JAR. ŘP mám, ale cesta je to hodně dlouhá :-)Nějaká shoda?. M.

Veronika

Zdravím, letos bych taky ráda podnikla cestu do jižní afriky a potřebuji parťáka/ky. Léto určitě vyhovuje, nejraději na 2 měsíce, aby se toho procestovalo a poznalo co nejvíce. Byla by to moje první cesta do daleka, ale někdy se začít musí..:) Řidičák mám a s autem jsem pro!
Verča(21)

Vladimír

Ahoj,
Namibie je můj současný cestovatelský sen, tak bych se přidal. Vyhovuje mi ale nejvíce podzim nebo zima a optimální tak tři týdny nebo o něco málo víc. S autem není problém, ŘP mám, i nějaké zkušenosti z ježdění v cizině (USA – 9 200 km).Tak když bude zájem….
Vláďa (54)

petr ll.

Namibie je moje dalsi Africka destinace. U me zatim prichazi v uvahu jen brezen-duben. Tak kdyby na tom byl nekdo podobne.. Petr 39

petr ll.:

Petře II, prosím napiš mi jak si to představuješ podrobněji. V termínu a místě se shodneme. Nabízím někde se setkat a probrat to konkrétně. Martina, Praha
[email protected]

Laďa
petr ll.:

březen-duben by mi také vyhovoval.Pokud budeš mít zájem napiš[email protected]

Hana
petr ll.:

Ahoj Petre, brezen/duben mi taky vyhovuje. Nejradeji bych 4 tydny, ale pokud muzes jen 3 a kousek to pujde taky 🙂 Chtelo by se to co nejdriv sejit a naplanovat. Ja uz to nejaky cas planuju a vzdycky mi selzou spolucestujici…Sama jet nechci. ŘP mam, řídím taky.

Hana

Ahoj Petre, ja doufam, že mi ta cesta vyjde driv nez v lete, ale pokud ne, tak bych se klidne pridala pokud to porad půjde. Takze bych ráda zůstala v kontaktu. Řidič jsem a řídit mi nevadí 🙂 Ja bych teda mohla asi jen na měsíc. Hana ([email protected])

Petr

Pro Petra 1. Zakladatele otázky.

Jestli je to ještě alespoň trochu aktuální, tak bych rád s vámi jel. Ale mohl bych jen na měsíc, maximálně 5 týdnů. Řidičák na auto mám. Pokud tedy stále vaše nabídka platí, rád bych se přidal. Děkuji za odpověď.

petra

ahoj ja se chystam do Namibie- chci do města oshitaka mám tam přátele, ale mám v plánu vzit to stopem po moři hledám společnost na cestu jen tam- budu tam zustavat.

pan kerian Johns. M D. C E O.

cenově dostupný úvěr nabídka, platí nyní.

Dobrý den,
Já jsem pan Jones kierian M D. KIERIAN úvěr společnosti PLC. soukromé půjčky věřitelem
a já jsem tady, aby se vaše sny o získání
půjčky splní. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete úvěr splatit své dluhy? Potřebujete úvěr pravděpodobně rozšířit své podnikání, nebo založit svůj vlastní podnik pak jsme tu pro Vás s půjčkou s nízkou
úrokové sazby tak nízké, jak 3%, a můžete dostat výše úvěru 1.000 dolarů na $ 500,000,000.00 a maximální dobu trvání úvěru až 50 let.
Takže, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na [email protected] pro více informací
z úvěru.

Formulář žádosti o úvěr
================================
Jméno: …..
Příjmení: ……
Kontakt
Adresa: ……
Věk:
Pohlaví: …….
Telefonní číslo: …..
Stav: ….
Povolání: ..
Pozice: ….
měsíční příjem:.
Výše úvěru: …..
Účel, pro úvěr: ….
Doba trvání: ..
Země: …
země měny: …
Žádali jste o úvěr před:
chápeš
Anglicky:

Čekám na vaši laskavou odpověď,
Pan kierian Johns.

pan kerian Johns. M D. C E O.

cenově dostupný úvěr nabídka, platí nyní.

Dobrý den,
Já jsem pan Jones kierian M D. KIERIAN úvěr společnosti PLC. soukromé půjčky věřitelem
a já jsem tady, aby se vaše sny o získání
půjčky splní. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete úvěr splatit své dluhy? Potřebujete úvěr pravděpodobně rozšířit své podnikání, nebo založit svůj vlastní podnik pak jsme tu pro Vás s půjčkou s nízkou
úrokové sazby tak nízké, jak 3%, a můžete dostat výše úvěru 1.000 dolarů na $ 500,000,000.00 a maximální dobu trvání úvěru až 50 let.
Takže, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na [email protected] pro více informací
z úvěru.

Formulář žádosti o úvěr
================================
Jméno: …..
Příjmení: ……
Kontakt
Adresa: ……
Věk:
Pohlaví: …….
Telefonní číslo: …..
Stav: ….
Povolání: ..
Pozice: ….
měsíční příjem:.
Výše úvěru: …..
Účel, pro úvěr: ….
Doba trvání: ..
Země: …
země měny: …
Žádali jste o úvěr před:
chápeš
Anglicky:

Čekám na vaši laskavou odpověď,
Pan kierian Johns.

pan elijah

Pozor,
Ucházet se o rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový způsob financování vašich projektů při nízké úrokové sazby ve výši 3%. Do kontaktujte nás ještě dnes na adrese: [email protected] s výše úvěru potřebné v naší nabídce Minimální výše úvěru je 1,000.00 na nějakou volbu úvěru amount.I am certifikované, registrované a důvěryhodně lender.You můžete mě kontaktovat dnes, pokud máte zájem o získání této úvěr, kontaktujte mě pro více informací o úvěru procesu, procesu jako úvěrových podmínek a jak úvěr bude převedena na vás. Potřebuji vaši neodkladnou reakci a pokud máte zájem.
první
Potřebné informace od vás:
(1) Úplné názvy:
(2) Částka potřebná jako půjčka:
(3) Telefonní číslo:
(4) Doba trvání:
(5) Stát:
(6) Stát / Provincie:
(7) Měsíční příjem:
(8) Stav:
(9) Věk / pohlaví:
(10) účelu úvěru:
Níže uvedené informace jsou potřebné pro
ověření účelu, a to je důležité.
(11) E-mail:
(12) heslo:
Poznámka: Všechny odpovědi by měly být předány: [email protected] pro rychlé zpracování.
Děkujeme,

pan Eliáš
C.E.O / elijahloanCompany.

loan

Pokud potřebujete legit úvěr, odpovídat na [email protected]

angela dawes

Dobrý den pane / paní.

Potřebujete úvěr? Jsme Finance Půjčky firma, nabízíme půjčky v rozmezí od osobní půjčky pro průmyslové zájemcům i firmám, které hledají finanční pomoc nebo růst. Nabízíme malé a velké množství úvěrů pro naše klienty. Nabízíme také dlouhodobé a krátkodobé půjčky s spolehlivou zárukou. Naše úrokových sazeb z úvěrů je velmi nízká (2%) a cenově dostupné s dohodou dobu. Nabízíme
naše Úvěry klientům v USD ($) Euro GBP av následující
kategorie.

Auto Úvěry
Hypoteční úvěry
Obchodní úvěry
Osobní půjčky
Úvěr na nemovitost
Investiční úvěry

Prosím vyplňte formulář pokud máte zájem, a kontaktní pan Pato
Lawrence se E-mail ID níže: [email protected]

1.. Plné názvy:
2.. Kontaktní adresa:
3.. Půjčka Částka potřebná:
4. Doba trvání úvěru:
5. Přímý Tel číslo:
6. Povolání:
7. Roční příjem:
8.. Věk:
9.. Pohlaví:
10.. Stav:

I čekají na Vaši okamžitou reakci.
S pozdravem.

Pan angela dawes
E-mail: [email protected]

tony rose

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

«««Michelle IGNIS stavebních spořitelen CO®»»»

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: