Spolucestování Afrika

Maroko, srpen 2019

Patrik

Ahoj,
hledám někoho, kdo by rád v tomto měsíci navštívil tak krásnou zemi, jakou je Maroko. Je mi 25 let a hledám někoho v přibližně stejném věku. Je samozřejmě možné vytvořit také skupinku, ovšem nejlépe maximálně o 4 lidech (je to kvůli auta a kvůli dalších věcí, které mohu zdůvodnit).V Maroku jsem již jednou na 10 dnů byl a cestoval jsem individuálně, takže nějaké zkušenosti mám.Odlet je 2. srpna (kdo chce, může přiletět později, není problém). Návrat je cca 21. srpna (ale záleží na domluvě, kdo by chtěl může letět dříve). Napíši ve zkratce koho hledám a co můžete od této cesty očekávat (dále při bližším zájmu formou e-mailu, FB).Takže hledám tyto lidi:
* Lidi, kteří respektují místní kulturu.
* Nemají problém ujít pár kilometrů pěšky.
* Nehledají pouze válení se u moře, oceánu (toto opravdu neočkávejte; určitě bude čas si také do toho oceánu zajít, ale ne každým dnem) :-)* Mají rádi denodenní plánování (změny tras), všechno je dle domluvy. Já osobně přímo miluji tuto nejistotu a tu svobodu, kdy se rozhoduji doslova den za dnem. Nechci tímto říci, že bych neměl plány…. Ty vždy jsou, ale nemám dny doslova nalajnované.
Dále zodpovím zbytek formou e-mailu, protože to pak nikdo nečte. 🙂 E-mail: [email protected] závěrem dodám, že mám domluveného místního řidiče i s automobilem (na pár dnů cesty). Dodám, že je nutností se také alespoň jednou osobně setkat.
Budu se těšit 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: