Spolucestování Afrika

Krugerův národní park

Kristyna

Ahoj, ráda bych jela ke konci dubna do krugerova narodniho parku. Mam vybrane safari od teto spolecnosti:

http://www.armadillo-overland-tours.com/#!fixed-date-tours/c1600

Je to safari na 7 dni se spanim v kempu od 18 – 24.4. za cca v prepoctu 16500 KC. Co jsem koukala, tak letenka vychazi v teto dobe take na cca kolem 16000. Bohuzel kvuli praci mohu jen tyden, tak pokud by nekdo mel zajem se pripojit, budu moc rada. Prilet by byl den predem s prespanim v Johanesburgu a odlet den po safari opet s prespanim v Johanesburgu. Psala jsem i na ruzna ubytovani, za kolik nabizeji airport shuttle, jelikoz se mi nechce pohybovat po Johanesburgu moc sama, moc nevim, jak je to tam z bezpecnosti. Ale ve dvou bych se citila urcite lepe. Safari se plati 50 % zaloha predem, zbytek na miste v mistni mene. V cene je doprava z Johanesburgu, jidlo, vstup do parku a stany. Je potreba jen vlastni spacak. Dopisuju si s panem ze spolecnosti, takze pokud by nekdo mel zajem o blizsi informace, zeptam se ho. Tesim se na odpovedi, Kristy

P.s. Neco o me: Bydlim v Praze, je mi 28 a moc rada cestuju. Vydet africke safari je jednim z mych snu, tak doufam, ze se nekdo pripoji 🙂 urcite se se mnou nebudete nudit 😀

Zkušenosti čtenářů

Omlovám se za hrubku ve slove videt 😛

Petr

ahoj Kristyno, možná bych se rad připojil, už tam plánuji dlouho, jen nebyl ten správný parťák/partacka. Můžeš mi prosím poslat na mail víc informaci? Petr

Vlasta

Ahoj Kristý,
africké safari je také jedním z mých cestovatelských snů. Vypadá, že to máš dobře promyšlené. Týden by mi vzhledem k práci vyhovoval. Budu rád pokud mi napíšeš na mail více info. 28-letý pohodář z Prahy

Martin

Nedavno jsem se z JAR vratil a Kruger je naprosto bezpecny a cesta z letiste k nemu take. Mnohem vic si to uzijete, kdyz si pujcite auto na letisti a budete tam prespavat v Rondelech. A bude vas to stat pulku, kdyz pojedete ve dvou tak ctvrtinu… Neni nad to moci si zastavit v parku, kde chcete a sledovat velkou petku v naprostem soukromi tak dlouho jak chcete. Klidne ti dam vic info,kdyz budes chtit.

Lucie
Martin:

Ahoj Martine rádi by jsme jeli do JAR na vlastni pěst chceme videt krugeruv nar.park klidne i jiny casove tak na 14dni dá se to zvladnout bez cestovky

Zuzana
Martin:

ahoj Martine, jedeme do JAR na začátku února a Krugel nechceme vynechat. Asi by se nám líbilo pěší safari – tak 3-4 dny. Auto si půjčujeme na letišti, budeme mít svoje kempování a jsme 2. Můžeš mi, prosím, napsat, jestli je nutné zamlouvat si nějak kemp a jestli se dá safari domluvit až na místě? Případně nějaký tip jaký kemp je fajn….
Dík

Petr

Ahoj, někdo na společnou cestu do Krugeru?  Cokoliv mezi čtyřmi a deseti dny, termín je na dohodě:-)

Vláďa
Petr:

Ahoj,  to už asi není aktuální, ale kdyby náhodou?  Rád bych zajel, týdenní focení a pozorování zvířat, když by se nás domluvilo 2-3. vyjde to na třetinu peněz než Tanzanie nebo Keňa… nechce se někomu?  Od února se můžu časově přizpůsobit….

Jiří
Vláďa:

Taky se dívám kdo by jel do JARcca unor
ale chtěl bych tak na 2-3 týdny a ne jen do Krugeru

Andrea
Vláďa:

Ahoj Vláďo,
jedeme do JAR od cca 14.3 na dva týdny, a pak pokračujeme do Botswany a Zimbabwe.
Kdyby Ti termín vyhovoval, tak mi napiš na email [email protected] .

Vláďa
Petr:

Ahoj,  to už asi není aktuální, ale kdyby náhodou?  Rád bych zajel, týdenní focení a pozorování zvířat, když by se nás domluvilo 2-3. vyjde to na třetinu peněz než Tanzanie nebo Keňa… nechce se někomu?  Od února se můžu časově přizpůsobit….

Lenka
Vláďa:

Ahoj,chtěla bych jet také  do JAR tak na 14 dnů+ – , okolí Joburgu,Kruger,Svazijsko,Dračí hory -podle domluvy .Nejlépe duben, Přidá se někdo ?:-)

Vláďa
Lenka:

Ahoj Lenko, úplně nevím s okolím  Joburgu, ale jinak velmi rád porovnám naše představy a možnosti. Jinak  ale dám dohromady maximálně 12 dní, delší cesta pro mě přichází v úvahu až v druhé půlce roku

Lenka
Vláďa:

Ahoj , písni mi na [email protected], diky 🙂

Jiří

Lenko , já také plánuji JAR , ale duben je pro mne už pozdě, mohu unor max začátkem března
Jiří

Andrea

Kdyby někdo měl zájem, v druhé polovině března 2019 jedeme na cca 2 týdny po JAR – Transfrontier Kgalagadi NP, Blyde River, Kruger a tak podobně okruh s návratem do Johannesburgu.
Jsem na emailu [email protected] pro jakékoliv info.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: