Spolucestování Afrika

Kilimanjaro, Tanzanie, Zanzibar – podzim 2017

Míla

Zdravím všechny cestovatele. Rád bych vyrazil na podzim cca 20-30 dnů do Afriky. První týden Kilimanjaro, druhý týden safari v Tanzanii a třetí týden relax na Zanzibaru. Jsou možné i změny plánu. Letenku zatím nemám, ale cena z Vídně cca 11K, rozpočet zhruba 70K. Hledám proto touto cestou spolucestovatele a snížit tak náklady na cestu. Přidá se někdo?

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Ahoj.
Docela bych se přidal. Chtěl jsem jet do Indie ale nikdo se neozval. Tak bych změnil lokalitu. Můžeš mi napsat na [email protected] .
Možná se  dohodnem.
 
Jirka

Paulie

Ahoj první týden v říjnu se chystám do Tanzánie (byla jsem tam už na podzim 2016) Prvních 14dní cca jako dobrovolník do sirotčince kousek od Arushy, odtud mám v plánu safari, možná nějaký nenáročný trek, masai village.  Potom přesun zřejmě busem do Daru a ferry na Zanzibar. Na Zanzibaru mám přátele, kontakty mám velmi dobré. Plán otevřený. PS: lenetky byli cca před měsícem za 9200,- z mnichova, ale nestihla jsem to zabukovat, takže čekám na nějaké, pokud padnou, aspoň pod 10k. Jedu sama, a snížit náklady např na safari by se šiklo. Kdybys chtěl, tak piš na [email protected], můžem to probrat, nebo tam případně někdy zajít na nějaký welcome drink. Pája

Miloslav

plán byl aktualizován. Pokud by se chtěl ještě někdo přidat, tak je to možné.

Mirka

Ahoj, je možné se ještě přidat? Kdy odlétáte? Také bych se ráda na podzim chtěla pokusit o výstup na Kilimandzaro plus safari aj. Kontakt: [email protected]

Miloslav

Ahoj Mirko. Poslal jsem Ti email.

Pája
Miloslav:

Ahoj, máme stejný plán a letíme tam s bratrem…můžu také info, prosím? Email:[email protected]

Pája

Ahoj, máme stejný plán a letíme tam s bratrem…můžu také info, prosím? Email:[email protected]

Andrea

Ahoj, jestli ještě hledáš parťáky na cestu, hoď i sem, někoho najdeme 🙂
 
https://www.tripinder.cz/
 
Fajn den, Andrea

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: