Přivez mi ...

cigarety GUDANG GARAM 16 z Indie nebo Indonesie

Jarcza

Ahoj, už několik měsíců sháním hřebíčkové cigarety Gudang Garam – Indonesie, prodávají se ale i všude v Indii. Prosím, pokud by tam někdo jel, napište… mám zájem o pár krabiček balení po 16. … bohatě se odvděčím. Díky, Jarcza

Zkušenosti čtenářů

MA

V Indii je kamarádka sháněla a nikde nesehnala !! Ale mají prý je na Bali docela běžně. Zkus se zaměřit i tam.

John

Ahoj, tady v Malajsii se prodávají hřebíčkové cigarety Suryam, krabička stojí 4,60 RM, to je asi 30 korun. Jezdí mi sem na hotel ročně třista Čechů, s někým se domluvím, ale napiš mi víc info. [email protected]

MartinT.

Pochybuji o tom, že by tyto cigarety šly běžně sehnat v Indii. V Malajsii ano, je tam velká indonéská komunita „propadlá“ tomuto druhu kuřiva. Hřebíčkové cigarety lze samozřejmě sehnat po celé Indonésii od Acehu po Papuu. Já příležitostně mívám k dispozici spíše značku Sampoerna, občas i Gudang Garam, ale zásoby nikdy nevydrží. Gudang Garam je velká firma, která produkuje celou řadu značek (Surya – dlouhé silné, International – kratší, Slims, Mild, Menthol, bez filtru…), takže je docela obtížné se trefit. V říjnu jsem v Indonésii sháněl hřebíčková Marlbora (Marlboro Mix 9), byly k dispozici před cca 2 lety, ale zřejmě byly staženy z trhu. (Philip Morris vlastní firmu Sampoerna.) Kdybych měl něco k dispozici, dám vědět.

Jarcza
MartinT.:

Ahoj, v Indii jsem byla v červenci a srpnu a zmiňované hřebíčkové Surya Gudang Garam – dlouhé i International kratší byly k dostání téměř všude, kde jsme byli – normálně v každém krámku s cigaretami…

Jana

ahoj, kretky Gudang Garam mám k dispozici, hnědé a červené, jsem z Prahy. Jana [email protected]

Lukáš
Jana:

Ahoj,určitě bych měl zájem od odkup. Může to být jakákoliv značka Djarum, Gudang Garam, Sampoerna, Wismilak…Stačí napsat email a můžem se domluvit na ceně a způsobu předání. Jsem z Brna.

Lukáš
Lukáš:

jo a email na mě je [email protected]. Díky za nabídky 🙂

lukáš
Lukáš:

takže výše zmíněný email mi nefunguje, takže mě s nabídkami kontaktujte sem [email protected]

Děkuji 🙂

Sap
Jana:

Ahoj,jsou jeste k mani Gudang Garam?Uz 3m nejsem v Praze,ale neni problem.Jaka je cena?Diky za odpoved.S.

eli

Ahoj, taky bych mela zajem o Gudang Garam / Dji Sam Soe / Djarum (Black Cappuccino, Black Tea, Black Menthol). Mate nekdo k dispozici, nebo muzete sehnat? Jsem z Moravy, mail: [email protected].

eli

Ahoj, taky bych mela zajem o Gudang Garam / Dji Sam Soe / Djarum (Black Cappuccino, Black Tea, Black Menthol). Mate nekdo k dispozici, nebo muzete sehnat? Jsem z Moravy, mail: [email protected].

MOLTAN

Zdravim.
Ak Vam to pomoze tak som nasiel Gudang garam international v malom obchodiku U modreho slona v Prahe hned pri Namesti míru.

Honza
MOLTAN:

Jo to mohu potvrdit, je to u Náměstí míru, zrovna dnes jsem je tam kupoval (jsme se museli minout :-)))

phel

mám doma karton černejch djarumek 😉 a docela dost dalšího, tak dejte vědět, kdo byste o ně stál. vykouřit to všechno fakt nestíhám. Přivezla jsem je z Bali.

pet
phel:

měla bych zájem, napište mi prosím do mailu!

reneeee
pet:

ahoj, já bych taky měla zájem (Gudang garam merah, Djarum, kretek jakýkoli….).
Pokud ještě prodáváte, prosím napište mi do mého mejlu…
Předem mnohokrát děkuji, Reneee
([email protected])

Ivo

Ahoj kdyby někdo prodal cigarety Gudang Garam byl bych mu neskonale vděčen :).Prosím když by náhodou tak písněte na mail. Budu doufat a předem děkuji. Ivo

TEAM MP TOBACCO
Mr. Kretek

zkuste http://www.ciggiesworld.com – muzete si nechat zaslat max. 50 ks, jinak vam je zabavi clo! ciggiesworld je absolutne spolehlivy!

Jana Bělochová

Ahoj všem, z Bali jsem si přivezla G. Garam International (12), Professional (16) a Swya (16, ale jedna chybí – zkoušela jsem…).
Ráda je všechny prodám za 100 Kč (za vše dohromady) – možnost vyzvednutí na metru Křižíkova v Praze. Pište do mailu. Díky

Jana Bělochová
Jana Bělochová:

Ahoj, hlásím, že cigarety jsou už prodány.

Peter

Ahoj,pls,nevie mi niekto poradiť,Gudam Garang 16 sa predáva niekde v tabaku v Čechách alebo na Slovensku? Ja som na kreteky náhodou narazil v Prahe na rohu pasáže,kde je divadlo Broadway,sú fajn,ale je to iná značka a Gudang Garam to predsa len nie je.Dík za pomoc aj info!

Zdeněk
Peter:

Koupil bych od někoho kdo jede do Indonesie (nebo poblíž) cigerety Gudang Garam 16 ks nejlepe v placate červěné krabičce a nejlepe celý karton. Díky Zdenek mail. [email protected]

Roland Mádlo

Zdravím,
pokud by někdo měl na prodej nějaké cigarety GUDANG GARAM, nejlépe po dvaceti kusech, a je z Prahy, tak ať se mi prosím ozve na [email protected]
Díky moc

Jan Švec

Ahoj, koupím GUDANG GARAM hřebíčkové cigarety nejlépe karton jako dárek pro tchána, který se tam už nedostane(nemoc)… Děkuji za nabídky.
Email [email protected]

thoms

Zdravim, mam dva kartony k prodeji, [email protected]

Radim
thoms:

Ahoj, taky prosím rád koupím Djarum či Gudang, klidně i větší množství. [email protected]

Ondřej
thoms:

Dobrý den,
mohu nabídnout hřebíčkové kretek cigarety z Indonésie. Jedná se o značku Dji Sam Soe, krabička obsahuje 12 cigaret bez filtru, bezvadnej dlouhej kouř.
Osobní předání Praha, na ceně se domluvíme. Děkuji.
email: [email protected], případně sms: 721246683

Zbyněk

Prodám 1 a půl krabičky (16+8ks) GUDANG GARAM hřebíčkových cigaret. Cena 60 Kč. Prostě mi ani kamarádům nejedou.Dovezeny v červnu z Indonésie. [email protected]

Zbyněk
Zbyněk:

Cigaretky jsou již prodány.Děkuji za zájem.

Jaromir

Zdravim, mam par krabiček, kdyžtak pište na mail [email protected]

Honza

Zdravím kdyby někdo měl přebytečné gudang guram koupím klidně paketů

Trpe

Zdravim, mam karton k prodeji, [email protected]

[email protected]
Trpe:

měla bych zájem o karton, pokud je jeste naprodej.děkuji. Ouhrabková

Paja

Zdravim, mela bych zajem ted i v budoucnu o hrebickove cigarety, muze byt i jina znacka nez gudang garam. Prosim kontaktujte mne na [email protected]. Moc dekuji!

Lin

Kúpim!! Kto cigarety má, prosím kontaktovať: [email protected]

Hana - [email protected]

Ahoj všem,chtěla bych se zeptat, zda-li tu je nějaký cestovatel/cestovatelka, kdo by mi přivezl, asi z Asie, hřebíčkové cigarety. Slyšela jsem, že v menších trafikách v Česku by se snad dalo sehnat – ale zatím jsem na takovou nenarazila Stačily by dvě krabičky – na sváteční kouření Na ceně se domluvíme, jsem z Hradce Králové. Nejlépe Gudang Garam, ale může být i jiná značka.Děkuji všem za odpovědi – [email protected]

Monika

dobry den neprodava nekdo hrebickove cigarety,dekuji.
[email protected]

Petr

Dovezl by nekdo hrebickove cigarety? stacily by dve tri krabky.
idealne djarum nebo gudang garam…

[email protected]

Diky 🙂

Jan
Petr:

Taky bych si vzal kdy by byli

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: