Práce/pomoc v zahraničí

Za prací do Irska, nebo Anglie 2018

Lada

Ahoj, o prázdninách mi končí dlouhodobý pracovní poměr tady v Česku. Pohrávám si s myšlenkou odjet za prací do Irska, nebo Anglie. Je mi 26 let a nikdy jsem v zahraničí nepracovala. Jsem bez závazků, takže kdy jindy odjet, když ne teď. Máte někdo podobný plán?

Zkušenosti čtenářů

Maja

Ahoj, tiez by som rada vypadla s nejakou partackou za pracou. Ak je to este aktualne daj mi vediet, budem rada ak nieco vymyslime 🙂

Barbora
Maja:

Ahoj, mas stale zajem? Jestli jo, ozvi se:)

Jája

Zdravím, taky bych ráda odjela za prací do zahraničí, ale bohužel žádnou podobnou  zkušenost nemám a samotné se mi moc nechce. Pokud některá z vás stále hledá parťačku, dejte vědět 🙂

Barbora Vyhnalova
Jája:

Ahoj, stale hledas partacku? Taky nemam zkusenosti, ale myslim, ze se to da zvladnout a urcite ve dvou to pujde jeste lip

radim marcol

ahoj,ja uš v irsku byl. 3roky ted mam v planu jet znovu. tentokrat jedu sam a naslepo. i ja bojuji z demony,jet nejet. taky bych jel radši z někim, muj termin je odjet 15 května, ale mužu dodat že irsko je volba dobra,tak byttebou nevaham, pa

středa

Obdobnou praci bych uvital. Mit moznost si vydelat, koupit si neco hezkeho (a vlastne nic vyjimecneho, ale pro me az nepredstavitelneho) citit se svobodne, byt vystaven jinym vlivum jineho prostredi, ktere v cloveku nevyvolavaji negativni pocity a myslenky…

Milan

čau všichni, mrkněte na můj příspěvek z 8.4, taky se chystám zpátky do Anglie

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: