Práce/pomoc v zahraničí

Usa-uklidy domu

Adriana

Hledam 3-4 zenske na uklidy domu,jista prace,tydenni vyplaty. Pro vice info si napiste na email

Zkušenosti čtenářů

Michaela Švecová

Mam zájem o více informací. Dekuji za zaslání na můj email. Pekny den

Zuzka

zdravim zaujimaju ma podmienky plat, cesta, ako dlho pracovat, mam 42rokov baculka

Zuzka

zdravim zaujimaju ma podmienky plat, cesta, ako dlho pracovat, mam 42rokov baculka,moj mail [email protected]

tyna

Dobry den Adriano, tesim se na odpoved s blizsimi informacemi.Dekuji,tyna

Irena

Dobrý den měla bych zájem o práci o úklid domů v USA už jsem tam pracovala tak vím o co jde zkušenosti mám byla jsem v Los Angeles v roce 2007 prosím zavolejte mi +420737367685.Irena

Irena

Dobrý den měla bych zájem o práci o úklid domů v USA už jsem tam pracovala tak vím o co jde zkušenosti mám byla jsem v Los Angeles v roce 2007 prosím zavolejte mi +420737367685.Irena

Irena

Dobrý den měla bych zájem o práci o úklid domů v USA už jsem tam pracovala tak vím o co jde zkušenosti mám byla jsem v Los Angeles v roce 2007 prosím zavolejte mi +420737367685.Irena

Irena

Dobrý den měla bych zájem o práci o úklid domů v USA už jsem tam pracovala tak vím o co jde zkušenosti mám byla jsem v Los Angeles v roce 2007 prosím zavolejte mi +420737367685.Irena

Irena

Dobrý den měla bych zájem o práci o úklid domů v USA už jsem tam pracovala tak vím o co jde zkušenosti mám byla jsem v Los Angeles v roce 2007 prosím zavolejte mi +420737367685.Irena

Ela Gauri

Dobrý den, budu se těšit na email. Prosím více informací. Děkuji Ela Gauri.

Miroslav

Dobrý den paní Adriano, je stále práce aktuální? Vím, že hledáte ženy, ale hledáme s přítelkyní nějaký cleaning v USA. Jsme připraveni odletět v druhém týdnu března.

Děkujeme za případnou odpověď

Adriana
Miroslav:

Ahoj,poslala jsem vam email…adriana

Maruš

Zdravím, můžu taky poprosit o více infa?? mail je [email protected] děkují

Andrea

Dobrý den prosim info na email odletět muzu ihned dekuju

terezka

ahoj.
Je mi 25 a odletet mohu ihned. Napis email na [email protected]

Vendula

Dobrý den paní/slečno Adriano, velice mě zaujala nabídka , měla bych o ni zájem , mohla bych poprosit o pár informací ?? Jaká je pracovní doba,kdy je nástup , jak je to s ubytováním a se smlouvou ? Kontakt na mě mail : [email protected] Děkuji

Beata

Ahoj, mám zájem o Vámi nabízenou práci. Můžu nastoupit ihned. Díky.

Adriana H.

Dobrý den, pokud je nabídka stále aktuální mohu poprosit o více informací? Děkuji hezký den.

Adam

Dobrý den, je práce stále aktuální? S přítelkyní hledáme právě tuto práci v USA a odletět můžeme do 2 týdnů. Děkuji za více informací na mail.

Petra

Dobrý den, je nabídka stále aktuální? Mohu poprosit o více informací na email. Předem děkuji.

MartinG

Zdravim, je prosim Vas prace jeste aktualni? Jestli to nevadi, jsme par. Uklid nas bavi, jsme pracoviti. Dekuji. S pozdravem Martin

jirina

Zdravím, rada bych jela od zari uklizet domy.Dekuji a s pozdravem
Jiřinka

jirina

Muzete mi prosim poslat blizssi info?, mela bych vazny zajem.Email:[email protected]

Jana

Dobrý den, taky bychom chtěli s přítelem odletět. Mohli bychom od konce srpna. Je ta práce ještě aktuální? Mohu poprosit o více info na meil – [email protected]

zddenka

Srdečně zdravím a chci se zeptat jestli se mohu také přidat do skupiny. Děkuji za odpověď.

jakub lastovicka

Zdravím, nyní jsem dorazil do New York a o práci uklízení domu bych mel zájem. Dekuju vám za odpověď ([email protected])

Adriana

Dobry den hledáte jeste na uklidy domu ?

Adriana Kohlerova

Dobrý den hledám práci jako uklidy domu v Los angeles napiste mi na [email protected]

Adriana Kohlerova

Dobrý den měla bych zájem jestli jeste hledáte napiste mi na [email protected]

Adriana

Dobrý den mela bych zájem mohla by jste mi napsat vic informaci o odletu a platu ? Dekuji predem [email protected]

Adriana Kohlerova

Dobrý den hledám práci jako uklidy domu v Los angeles mohla bych nastoupit ihned napiste mi na [email protected]

Michaela

Dobrý den,
je nabídka stále aktualni?? mohla bych poprosit o ice info? Děkuji
[email protected]

H.

nejaka práce v USA ? [email protected]

Alessi

Práce v USA pro 35 leteho chlapa , spolehlivého , fyzicky zdatného . 2 x jsem už v USA pracoval. Hledám něco dlouhodobého. Mluvím AJ a NJ .
muj e-mail [email protected] nebo tel 607433524

Alessi

Práce v USA pro 35 leteho chlapa , spolehlivého , fyzicky zdatného . 2 x jsem už v USA pracoval. Hledám něco dlouhodobého. Mluvím AJ a NJ .
muj e-mail [email protected] nebo tel 607433524

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: