Práce/pomoc v zahraničí

Spolehliva osoba do penzionu ve francouzskych pyreneji

Andrea Montanne

Hledam spolehliveho a hlavne zkuseneho kutila na dokonceni rekonstrukce  a udrbu peti apartmanu v Pyrenejich, nadherne a slunecne udoli Val d’Azun.
Jiz druhym rokem provozuji penzion sama a nejsem bohuzel zdatny kutil a take je to prace celorocne pro dva lidi. Bohuzel zamestnat nekoho si z financnich duvodu nemohu dovolit.
Vse je zacarovany kruh, penzion totiz nestiham provozovat na plny provoz. Jeste pred tremi roky penzion skvele fungoval s mym byvalym manzelem. Pro jednoho je toho ale moc.
Ubytovani a strava zajistena.
Mate li nejaky zajemce odvahu odjet do Pyreneji a provozovat  se mnou penzion. Nevahejte, odepisu Vam.
Zdrzte se prosim nevhodnych komentaru, dekuji.

Zkušenosti čtenářů

Lukáš

Dobry den,  mal by sem zaujem o pracu v penzione. prosim ozvite sa mi na email [email protected]
dakujem

Martiness

Dobry den, tez mam zajem o praci v penzione. Email: [email protected]

Lukáš

Dobry den, vas penzion je moc pekny, mam zkusenosti s vetsinou manualnich praci a byl bych ochotny vam pomoci, pokud by tedy strava i ubytovani bylo zarizeno, dekuji za odpoved, muj mail: [email protected]

Petr

Dobrý den, pokud je váš inzerát stals aktuální, měl bych vážný zájem o spolupráci. Provozoval jsem jak hotel, tak i penzion v horách. Umím vařit, uklízet, nakupovat, něco i opravit či zajistit. Umim pracovat s Bookingem, vytvaret webové stránky  a mam kontaktybna pripadne hosty. A stálenavíc mám i Pyrenejske horského psa. K zastižení jsem na e-mailu. [email protected] . Telefon +420 722949240 (ale jsem v kuchyní a tak ho moc neberu, děkuji za pochopení).
Hezky den, Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: